Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 26 gru 2015, 22:40
Bluepb, ale to nie moje robótki, tylko zdjęcie którymi się inspiruję :pirate:

Spamowa wyspa

przez Bluepb 26 gru 2015, 22:45
Ok to ja źle zrozumiałem twoje posty. :(
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 gru 2015, 22:47
Może w kolporterze będą w poniedziałek łamigłówki, przejdę się :uklon:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 26 gru 2015, 22:50
Wypatrywanie uboków kojarzy mi się tylko z jedną pacjentką z którą leżałam na sali w Klinice.
Wkręcała sobie uboki, których nie miała, za to my mieliśmy ubaw 8)

A wahania wagi do 2kg to mogą być nawet dobowe, także spoko. Rzucać lek bo się przytyło 2kg, a to wcale nie od leku może być, ale co ja tam wiem :roll:
zresztą, ja wolałabym przytyć nawet i 10 kg a czuć się dobrze niż na siłę utrzymywać wagę a męczyć się z ujowymi objawami.

Idąc tym tropem w Klinice już pierwszego dnia powinni mi wyrzucić karbamazepinę z jadłospisu dropsów, bo zemdlałam, a ona przecież ma zapobiegać omdleniom :shock: i Ketrel bo chce mi się po nim spać, a przecież pracuję na nocki i Xanax też bo uzależnia :bezradny: nosz kurna, wychodzi na to, ze nic nie mogę brać :bezradny: :lol:
Ostatnio edytowano 26 gru 2015, 22:54 przez acherontia-styx, łącznie edytowano 1 raz
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez khaleesi 26 gru 2015, 22:53
misty-eyed napisał(a):Ḍryāgan, w takiej sytuacji unikałabym spotkań, bo każde będzie bolało, będzie budziło nadzieje, przecież wiesz to...
dla mnie to jakaś manipulacja i gra na emocjach. Kobita wie, że gość jest od niej uzależniony twierdzi,że ją kocha i robi takie podjazdy wobec niego. Nieładnie.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 22:54
misty-eyed napisał(a):Ḍryāgan, w takiej sytuacji unikałabym spotkań, bo każde będzie bolało, będzie budziło nadzieje, przecież wiesz to...

I co z tego? Może chcę mieć nadzieję. Skoro mnie zaprasza to znaczy, że chce się ze mną spotykać.

dla mnie to jakaś manipulacja i gra na emocjach. Kobita wie, że gość jest od niej uzależniony twierdzi,że ją kocha i robi takie podjazdy wobec niego. Nieładnie.

żadna manipulacja. Nie wiesz nic o tym.
Ostatnio edytowano 26 gru 2015, 22:55 przez Ḍryāgan, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 gru 2015, 22:54
Ja po mircie z kwetą zaledwie 3-4 kilo przybrałam, a to jest podobno c-c-c-combobreaker :bezradny: I to raczej wody niż tłuszczu, bo dość szybko się cofnęło.

Ḍryāgan, nic nie wiemy i nie rozumiemy, bo w przyjaźń z nadzieją na coś więcej po zakończeniu związku nie wierzymy :(
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez khaleesi 26 gru 2015, 22:58
Ḍryāgan napisał(a):

żadna manipulacja. Nie wiesz nic o tym.

Z tego co przekazujesz tak to wygląda. Nie masz wglądu bo jesteś w centrum tego.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez platek rozy 26 gru 2015, 23:02
acherontia-styx napisał(a):Wypatrywanie uboków kojarzy mi się tylko z jedną pacjentką z którą leżałam na sali w Klinice.
Wkręcała sobie uboki, których nie miała, za to my mieliśmy ubaw 8)

A wahania wagi do 2kg to mogą być nawet dobowe, także spoko. Rzucać lek bo się przytyło 2kg, a to wcale nie od leku może być, ale co ja tam wiem :roll:
zresztą, ja wolałabym przytyć nawet i 10 kg a czuć się dobrze niż na siłę utrzymywać wagę a męczyć się z ujowymi objawami.

Idąc tym tropem w Klinice już pierwszego dnia powinni mi wyrzucić karbamazepinę z jadłospisu dropsów, bo zemdlałam, a ona przecież ma zapobiegać omdleniom :shock: i Ketrel bo chce mi się po nim spać, a przecież pracuję na nocki i Xanax też bo uzależnia :bezradny: nosz kurna, wychodzi na to, ze nic nie mogę brać :bezradny: :lol:

Bynajmniej mi milo nie jest ze sie ze mnie wysmiewasz.

Mialam zawsze tyle ubokow po lekach ze mam prawo sie bac.

Dobranoc Wszystkim !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 26 gru 2015, 23:07
Ḍryāgan, Byle Tobie było dobrze... Czy jest Ci dobrze po tym spotkaniu?

cyklopka, Masz kolportery i inne inmedio też otwarte w niedzielę, nie wyczekuj poniedziałku, idź za głosem! :D

acherontia-styx, Chyba straszniejszy był ten citabax, nie? Co stawałam na wagę to płakałam, że niknę w oczach i nie będę miała w ogóle siły na funkcjonowanie... :hide:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 26 gru 2015, 23:12
kosmostrada napisał(a):Ḍryāgan, Byle Tobie było dobrze... Czy jest Ci dobrze po tym spotkaniu?

Jest mi lepiej niż jak jej nie widziałem. Dobra, tak jestem uzależniony. Nie potrafię o niej nie myśleć, nie potrafię bez niej funkcjonować normalnie.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 26 gru 2015, 23:15
platek rozy, bo po 2 tygodniach pobytu i obserwacji pacjentów z objawami takimi jak Twoje połowa rzekomych skutków ubocznych to jest wkręcanie sobie a nie rzeczywiste skutki uboczne :roll:
i tu jeden z lekarzy powiedział jedną mądrą rzecz na wizycie: "ludzie, po wykupieniu leku z apteki pierwsze co powinniście zrobić to wyrzucić ulotkę bez czytania jej". Myślisz, że w Klinice ktoś się bawi w zmianę leków po 3 dniach brania jak pacjent narzeka na skutki uboczne?! Nie. Jak nie pasuje, nikt na siłę leków nie wciska, zawsze można odmówić przyjęcia leku, ale zostaje to zaznaczone w karcie. Odmówisz jednego leku, drugiego, trzeciego, do widzenia, na dane łóżko jest kolejka chętnych. Nikt nikogo na siłę leczyć nie będzie (no poza pacjentami umieszczonymi sądownie w szpitalu), ale 99% pacjentów jest tam dobrowolnie. I byli tacy co dostawali jedną szansę, drugą, trzecią, nie potrafili jej wykorzystać. I był dyscyplinarny wylot z kliniki bez możliwości powrotu. Wtedy zostają takim osobom jeszcze 2 inne szpitale w pobliżu ale tam dopiero można poznać co oznacza faszerowanie lekami.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez khaleesi 26 gru 2015, 23:21
Ḍryāgan napisał(a):
kosmostrada napisał(a):Ḍryāgan, Byle Tobie było dobrze... Czy jest Ci dobrze po tym spotkaniu?

Jest mi lepiej niż jak jej nie widziałem. Dobra, tak jestem uzależniony. Nie potrafię o niej nie myśleć, nie potrafię bez niej funkcjonować normalnie.
a jej łechce to ego bo kobita jest dużo starsza od Ciebie i potrzebuje adoracji. Narobisz sobie smaka i pójdziesz się pooblizywać do domu. Jakby naprawde jej na Tobie zalezało to by nie zostawiła Cie jak psa na świeta. Sorry ale tak własnie myślę a piszesz to publicznie.
Mistrz Avatara

Spamowa wyspa

przez cyklopka 26 gru 2015, 23:24
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Masz kolportery i inne inmedio też otwarte w niedzielę, nie wyczekuj poniedziałku, idź za głosem! :D

Cóż, mogę delikatnie zmienić trasę jutrzejszego spaceru 8)

Napisałam propozycję, do którego baru możemy jutro iść, kolega Znany Aktor (Ciacho #2) pod moim postem stwierdził, że dobra męska decyzja, wkleił link do tego samego baru i powiedział, że (on) zmuszony był przejąć inicjatywę. CZO.

Obrazek
II Miss Forum

Sortuj wg