Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 sty 2015, 19:52
platek rozy, super, znowu makijaż :brawo: dasz radę Słoneczko jak zwykle. Tylko jutro masz, czy w niedzielę też?
W razie co weź ze sobą okruszek benzo do kieszonki, sama świadomość dużo ci pomoże. Będzie dobrze.

Weekend domowo-rodzinnie. Jutro sprzątanko i gotowanko, może po południu skoczę do Bratanka, bo już stęskniłam się za Maluchami.
A w niedzielę... jeszcze nie wiem :bezradny: pewnie tv i książka.

Spacer po biedrze, czy innym markecie dobrze robi, można nasycić oczy kolorami, pooglądać różności. Ja lubię kaufland i ciuszki w lidlu oglądać, nawet te dla dzieci. :D
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 30 sty 2015, 20:15
platek rozy,mnie też często łapią lęki ale stosuję metodę:nazywam czego się boję,określam na ile procent jest prawdopodobne,że to się stanie,mówię sobie co mogę zrobić aby to się nie stało,robię to co mogę i zamykam temat.

Teraz oglądam Miasto aniołów na Stopklatce,tam często puszczają fajne filmy. Miasto....to według mnie piękny film
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 sty 2015, 20:15
mirunia, Kochana jutro tylko ide a benzo nie mam bo mi lekarka zabrala twierdzac z e mimo ze go nie biore wcale to swiadomosc ze go mam mi nie pomaga bo w ten sposob sie mozna uzaleznic psychicznie :bezradny: :bezradny: :bezradny: i nie mam nic .

Ja jutro sie bede denerowala czy wysiedze no ale coz.... zarobic mam pare groszy a to wazne.

Nie wiem co to sie podzialo bo bylo juz tak fajnie , ale fakt ze sie wtedy nie nakrecalam a teraz idac do apteki juz dumalam co sie bedzie dzialo jak bede czekala na fakture :silence:

Dobrze masz z tym Bratankiem:)
Ja pewnie poczytam sobie dzis patrzac jednym okiem na Wladce Pierscieni w tv:)

-- 30 sty 2015, 20:18 --

PannaNatalia, no to ladnie sobie radzisz:) Wg nauki z terapii poznawczo behawioralnej:)

Mnie najgorzej lapia w kolejkach ...z nowu bo juz nie lapaly ale sie i tez nie nakrecalam .

Tak Ogladalam Miasto Aniolow , piekny , smutny film:*
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Aluś 30 sty 2015, 20:20
:papa: cześć wszystkim
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 30 sty 2015, 20:25
platek rozy, staram się ale też nie zawsze mi wychodzi. Najgorzej jest jak wracam autobusem do domu(bardzo kontroluję swój oddech i w efekcie wydaje mi się,że za wolno oddycham-głupie to),zawsze jak jest ciemno to się gorzej czuję. Aluś, Cześć :)
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez Aluś 30 sty 2015, 20:30
PannaNatalia, tez tak czasami miałem że kontrolowałem oddech ale samo skupianie się na nim dawało efekt nienaturalnego oddechu :/ a zaczeło się od medytacji i kontroli oddechu :? ale polecam ci kontrole uwagi na czymś innym mi to pomaga
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 30 sty 2015, 20:34
Aluś,zawsze gdy pojawiają się u mnie jakieś głupie myśli/lęki najpierw tłumaczę sobie,że to tylko lęk/myśl i to minie,a później staram się zająć myśli czymkolwiek innym

Spamowa wyspa

przez amelia83 30 sty 2015, 20:35
czesc :105:
ja pół dnia zalegałam u siostry, dobrze się u niej i z nia czuje, ale wracając maiłam lęki mam doła jestem samotna, nie mam tu praktycznie żadnych znajomych takich żeby się z kimś spotkać, niby mi to nie przeszkadza, bo jestem typem samotnika i lubie być sama ze sobą ale dziś czuje się taka samotna,
w środe dzień spędzę z koleżanką :D a w niedzielę chyba jedziemy do aquaparku
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Aluś 30 sty 2015, 20:39
PannaNatalia, Myśl---> uczucie--->działanie---->efekt chyba jakoś tak to leci :smile: ale ogólnie czytałem ostatnio o koncentacji uwagi ktora jest u mnie kiepska przez nerwice i doszedłem do wniosku że bardzo dużo czasu marnuje na jakieś bzdurne myśli,teraz staram się koncentrować na czynnościach ktore dają coś pozytywnego i jest o niebo lepiej

-- 30 sty 2015, 19:41 --

amelia83, siemak
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek

Spamowa wyspa

przez amelia83 30 sty 2015, 20:45
Aluś, dziękuje za przytulasa )
chyba wezme małe benzo
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 30 sty 2015, 21:32
Hej Kochani :papa:
Wróciłam!!!
Droga koszmarna, boję się podróżować po zmroku, a jeszcze padał śnieg z deszczem i bardzo wiało. Ale wypad był super. Wawa zimą naprawdę warta polecenia :105: Młody zadowolony zaliczył Centrum Kopernika, zwiedzanie Narodowego, lodowisko, gokarty i inne atrakcje. Ja spotkałam się ze znajomymi i było super :great:
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez amelia83 30 sty 2015, 21:46
Zalatana23, ciesze się bardzo ze sympatycznie spedziłas dzionek ;)
M. Luther King

Spamowa wyspa

przez Zalatana23 30 sty 2015, 21:50
amelia83 :-***
Powiem więcej, pięć dzionków :mrgreen:
Jak u Ciebie?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

Spamowa wyspa

przez Arasha 30 sty 2015, 21:52
Zalatana23, hej :papa:
Miło Cię widzieć ;) A my tu w trakcie konkursu na forum jesteśmy :mhm:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg