Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Monster6 17 cze 2016, 23:53
Jak ja nienawidzę palenia kadzidełek,najchętniej bym wziął i powyrzucał ale jaka by afera potem była :lol:
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje
Walproinian sodu 1000mg, Lamotrygina 100mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 cze 2016, 23:53
kosmostrada, drzewo herbaciane -> nuty cytrusowe, drewno, żywica, smoła, ziemia -> konserwacja drewna -> stare budynki -> baraki -> Oświęcim.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 18 cze 2016, 00:12
ja się kocham z wodą brzozową z Rossmana, co wali jabolem, a nie przepadam za olejkiem arganowym

i nie znoszę, po prostu nie znoszę i za każdym jednym razem mam "cozakutaswymyśliłdoczegośdotwarzyTAKĄkompozycjęzapachową" jak krem do twarzy/pod oczy/na zmarszczki ma zapach za mocny, taki że aż szczypią jakby w oczy te "opaty kremu" jak już sobie na skórze siedzi --- i to nie jest kwestia nakładania jakiejś dzikiej ilości----po prostu czasem coś "do ryła" jest jakoś wybitnie za mocno perfumowane.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 18 cze 2016, 00:30
#przypomniałomisię: kremik na zajady z olejkiem herbacianym i lawendowym ---- czułam ten zapach wszędzie, jakbym się mydła najadła

i zmywacz do paznokci, markery i kleje szkolne w sztyfcie niektóre "wyprodukowano w CHRL" :hide:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 cze 2016, 08:31
Witajcie Wszyscy :********
Ja obolala i zmeczona . Boli mnie ramie lewe i lewa noga , cierpna od kregoslupa... A tu troche roboty w domu z calego tygodnia. Esh nie mam sil.
Pogoda zapowiada sie upalna. Od rana slonce swieci , na szczesie halnego nie ma , wczoraj caly dzien w pracy z jego powodu bolala mnie glowa.

Jakie macie plany na dzis?
Zycze Wam milej soboty!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 08:58
platek rozy, dzień dobry. Koniec narzekania :nono: . Uśmiechnij się, od razu będzie lepiej :mrgreen: zobaczysz
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 cze 2016, 09:01
Ḍryāgan, nie mam sil. Jestem przemeczona i niestety moje fizyczne choroby sie odzywaja.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Karolina66 18 cze 2016, 09:05
Dzień dobry wszystkim!!! :D :D :D
Dzień zaczęłam od kawki i Spamowej.Plany na dzisiaj?Prozaiczne sprzątanie i usuwanie bałaganu po katastrofie z kranem(!),małe pakowanko,suszenie śpiwora i tygodniowy wyjazd.No cóż,przyznam szczerze że jestem bałaganiarą-skromną bo skromną ale bałaganiarą.Porządek z jednego dnia obraca się w niwecz już w dniu następnym.Nie umiem go jednym słowem utrzymać.Kawusia i papierosek miły początek tego upalnego dnia,czego (miłego dnia) i Wam życzę!

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 09:06
platek rozy, fizyczne choroby odzywają się zwykle jak psychika siada
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 09:07
Karolina66, cześć. Kawusia tak, papierosek nie :) bałagan też nie :)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 18 cze 2016, 09:12
Ḍryāgan, psychicznie czuje sie w miare niezle , ja mam chory dosc powaznie kregoslup , grozila mi operacja i niestety iles godzin przy kompie i z nosem w papierach nie sluzy ...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 cze 2016, 09:32
Witam :papa:

Dzień będzie ciepły ale nie upalny.
®

Spamowa wyspa

przez Karolina66 18 cze 2016, 09:43
Ḍryāgan,historia mojego nałogu jest długa i "wyboista".Co do bałaganu-przecież sprzątam codziennie(?)Nie oceniaj,postaraj się zrozumieć :D

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 09:48
Karolina66, ojej nie bierz tego tak poważnie :) ja jestem pedantem strasznym (podobno chorobliwym), to dlatego tak napisałem :) ale to ja... pewnie dlatego też nie palę, bo jak sobie wyobrażę zanieczyszczone płucka od razu mi się odechciewa

Sortuj wg