Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 cze 2016, 18:30
Purpurowy, a jak tam Twoja wątroba? Lykasz jeszcze coś na nią?
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 cze 2016, 18:33
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, a jak tam Twoja wątroba? Lykasz jeszcze coś na nią?

Czwarte opakowanie Essentiale Forte kończę i wątroba co prawda dobrze się trzyma, tylko coś mnie lewa nerka szarpie.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 cze 2016, 18:35
Purpurowy, tak to jest, jak nie urok to sraka, u mnie jak nie te objawy to tamte :-|
®

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez sailorka 13 cze 2016, 18:47
Dzisiaj Gra o tron. Oglądacie?
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 cze 2016, 18:49
sailorka, ja ogladam .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 cze 2016, 18:55
platek rozy, przykro mi czytać, że czujesz się dziś zdołowana.. Zapodaj sobie wieczorkiem coś przyjemnego :D Grę o tron, ulubioną muzykę, cokolwiek co przyniesie Ci ulgę. O, wiem! Odlewki :D (pamiętam co to hehe). Nauka nie poszła w las ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 cze 2016, 19:04
rolosz, hihi ja juz wlasnie mojemu facetowi wyslalam liste pachnacych prezentow na moje urodziny:D :D Ma cos z niej wybrac i bede miala niespodzianke :105: bo nie wiem ktory wybierze dlatego slalam kilka propozycji :mrgreen:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 cze 2016, 19:10
platek rozy, ale z Was cwaniaczki, dziewczyny ;) Ale przynajmniej prezent będzie trafiony :P

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 cze 2016, 19:15
rolosz, ja tak zawsze robie ze znajomymi , robimy liste rzeczy ktore chcemy i wreczamy przed urodzinami , wypisuje sie na niej kilka rzeczy zeby bylo w czym wybrac i zeby byla niespodzianka . Tak jest lepiej bo to sa prezenty wyczekiwane i wlasnie trafione.
Co do perfum to mam ich sporo , sporo mam tez na liscie chciejstw wiec facet sie moze w tym pogubic ;)

Spamowa wyspa

przez Nihil 13 cze 2016, 19:36
Co tam Pluszowi ? ;)
Buuuuuu, smutno mi, nikt mnie nie kocha :P
To jak Miśki, kto mnie dzisiaj wymizia ? :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 cze 2016, 19:40
Witajcie wieczornie!

rolosz, Kocykowanie to dopiero czas zacząć, bo niespodziewanie odwiedziła mnie rodzicielka.
Och jak fajnie, że moc u Ciebie jest! :great: Czekam cierpliwie na swoją kolej... ;)

Purpurowy, Takie chciejstwo na % to będzie Cię brało, ale nie daj się! Idziesz na lekcje gitary?

JERZY62, Ja dziś za 7.50 kupowałam truskawki. Nie wiem, czy zejdzie cena...

Nie dość, że zimno, to leje... :evil: Czekamy z psem na chwilę suchości.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 cze 2016, 19:41
kosmostrada napisał(a):Witajcie wieczornie!
Purpurowy, Takie chciejstwo na % to będzie Cię brało, ale nie daj się! Idziesz na lekcje gitary?

Witaj.
Tak, w środę idę.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 cze 2016, 20:01
kosmostrada, to jeszcze drożej, cena już raczej chyba nie zajdzie niżej jak co to odrobinę.
®

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 cze 2016, 20:11
Monster6 napisał(a):Carica Milica, Skąd ja znam te dylematy hehehe :D Leczyć się tak jak powinienem czyli zwarzywić ogłupieć i utyć vs. leczyć się po swojemu czyli sam antydepresant i jazda :D Obydwa wyjścia są chujowe i obydwa mają swoje plusy i minusy.

Dziękować za zrozumienie moich wewnętrznych dylematów. Wypisałam na kartce wszystkie plusy i minusy brania według zaleceń lekarza i leczenia się po swojemu. Wygrała opcja lekarska, przeważyła wizja pobyty w szpitalu.

kosmostrada napisał(a): Ech rozumiem ten konflikt, ale potem zjazd jest dużo bardziej bolesny... Weź ten lek, jak Dryagan mówi, przez 3 tygodni nie rozpuchniesz się w kapustę. ;) , a przynajmniej będziesz wiedziała, jak się będziesz czuła, czy działa jak trzeba. Twój Dottore uważa, że czas loty obniżyć, chyba wie co robi.

Spadki po locie bywają bolesne, ale jakoś nie myślę teraz o tym. Po co się martwić na zapas? :mrgreen: Łyknę olanzapinę i zobaczę, jak będę się czuła i jak będę funkcjonować po niej.

sailorka napisał(a):chadowcy to małe piwko przed śniadankiem. Schizole to jest coś. :mrgreen:

Nie rozumiem takiego licytowania się, kto ma większego czubka w głowie, a kto mniejszego. :bezradny: Mam się jakoś dowartościować tym, że jestem mniej popieprzona od ludzi ze schizofrenią? Jeśli tak, to spoko. Mogę.

rolosz napisał(a):chyba pora wyhamować. Koledzy i koleżanki dobrze radzą. Ludzie obserwują efekt uboczny w postaci tycia z reguły po dłuższym czasie stosowania. Najwyżej zrobimy z Ciebie dobry bigosik i urządzimy na forum kanibalską ucztę :P Oczywiście żartuję. Na poważnie - posłuchaj lekarza.

Ten bigos by się Wam czkawką przez tydzień odbijał. :P Posłucham się lekarza, będę grzeczną pacjentką. Może się nie roztyję przez trzy tygodnie.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Sortuj wg