Skocz do zawartości
Nerwica.com

zacząć żyć w rzeczywistym świecie


akinorew78

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jestem 20 letnią dziewczyną. Zdaję sobie sprawę, że mój temat jest bardzo obszerny i żeby go dobrze zrozumieć musiałabym się rozpisać na całą stronę albo i więcej. W każdym razie, mówiąc w bardzo dużym skrócie, 4 i pół roku temu szaleńczo zakochałam się w pewnym chłopaku, który...jest postacią z Amerykańskiego serialu. On stał się miłością mojego życia. Pokochałam jego charakter, sposób bycia, jego styl ubierania, w końcu zauważyłam też, że jest niezwykły również zewnętrznie...stał się miłością mojego życia, uważam go za najcudowniejszego człowieka na świecie i całe swoje życie postanowiłam oddać tylko jemu i aktorowi, który go gra. No i właśnie już niedługo ma nadejść dla mnie wspaniała chwila, w której aktor, który go gra mnie pozna (mamy ze sobą rozmawiać przez Internet, a w przyszłym roku wyjeżdżam do USA). Wiem, że to wszystko brzmi bardzo dziecinnie, wiem o tym doskonale. No i właśnie dochodzę do sedna. Przez te 4 i pół roku żyłam niejako z jego zdjęciem, zawsze było (i wciąż jest) przy mnie, na poduszce.Mówię do niego, całuję je, przytulam, śpię z nim. To zdjęcie daje mi chociaż cząstkę kontaktu fizycznego z ukochanym, który jest tylko postacią z serialu...właśnie niedawno zdałam sobie sprawę, że aktor i postać, którą gra to ta sama osoba (chociaż oczywiście doskonale wiem, że być może odtwórca jego roli jest zupełnie innym człowiekiem). Zrozumiałam, że mój ukochany tak naprawdę nie istnieje, a istniał niejako tylko wtedy, kiedy aktor go grał, na planie serialu. To jego aktor go stworzył- jego charakter, jego sposób bycia, to wszystko, co tak przeogromnie kocham. Problem jest jednak w tym, że ja po prostu muszę przestać żyć tym życiem,którym żyję od tak długiego czasu. Ze zdjęciem. I zacząć żyć prawdziwym życiem. Oczywiście, jestem przeszczęśliwa i wciąż nie dowierzam w to, że wreszcie będę miała kontakt z aktorem, który go gra. To będą najpiękniejsze chwile mojego życia, rzecz jasna. Ale jak przestać żyć tamtym życiem? Zapytam wprost: jak przestać żyć ze zdjęciem? Kiedy? Czy już, żebym mogła się do tego życia przyzwyczaić, czy poczekać, aż zacznę nowe życie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×