Skocz do zawartości
Nerwica.com

uzależnić się od kochania? dziwne uczucie


luka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dawno tu nie byłem heh, to chyba dobre miejsce na wyżalanie się, zacznę optymistycznie, od sierpnia nie biorę leków, jest mi lepiej bo nie ma otępienia, jest więcej emocji, świat bardziej do mnie dociera... minusem jest stres, nie lęk, coś co przeraża,, tylko stres,, ciągłe napięcie,, niemożliwość zrelaksowania się,, źle to działa na organizm:( no nic nie o tym chciałem pisać. chodziłem do psychologa, przestałem na jakiś czas teraz znowu idę, i tak do wakacji już,,, to akcent optymistyczny,,

Są rzeczy które mnie martwią... Mam 21 lat, powinienem być samodzielny? a jestem przylepą. mam ciągle żal do rodziców, do mamy która tylko siedzi ,, do jej biernosci,, nie okazywania uczuć i ojca który odszedł 20lat temu, no nic jakoś się żyje.. 2 tygodnie , 3 tyg, a potem pare dni doła, czuje się podle, sam, opuszczony, coś w środku chce krzyczeć z bólu, najlepsze jest jak reaguje moje ciało, pomijając problem z pamięcią. Gdy złapie fest doła czuje jakby pustke, otępienie, odrętwienie w lewym boku, cała lewa strona jakby cierpiała, odbieram to jakby jej brakowało uczucia, dotyku.,.. dziwne to jest,, jakby zimno, chłód, może przesadzam? niewiem,, chciałbym miec kogos komu bym ufał kogo mógłbym przytulic bez spinania się. Gdy czuje że ktoś darzy mnie zainteresowaniem, jakaś dziewczyna,, jest mi dużo lepiej,że ktoś mnie chce... a gdy coś nie wychodzi i mam poczucie że znowu jestem sam, łapie doła i świat się wali ... wiem, trzeba mieć zainteresowania hobby itp, trzeba być autonomiczna jednostką, czasem to jest trudne,, silniejsze ode mnie... jakby moje samopoczucie zależało w dużym stopniu od kogoś,, bez kogoś na choryzoncie jestem mały jak okruszek, na to niema lekarstwa chyba..;/ sorki za błędy, :) pozdrawiam czytających te głupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luka, Twoje pragnienia są odzwierciedleniem Twoich potrzeb. Jeśli tylko uda Ci się je zweryfikować do rzeczywistych to tylko Ci pozazdrościć :D Gorzej, jeśli okaże się, że gdy już będziesz miał bliską osobą ale będziesz odczuwał ten stres w związku z jej istnieniem. Hmm, tego jeszcze nie rozgryzłam, ale jak mi się uda to na pewno napiszę. Jedna sprawa - nie możesz mylić miłości rodzicielskiej z partnerską, ponieważ jesteś już dorosły i powinieneś dążyć do stworzenia związku nie aby zastąpić 'braki rodzicielskie'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×