Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to depresja?


ANDtheWORLD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od około roku spotykam się ze starym znajomym. Zawsze uchodził za człowieka spokojnego, bardzo mało wylewnego, mało "rozmownego". Jako, że spotykamy się "weekendowo" (ze względu na miejsce zamieszkania), dopiero niedawno zauważyłam, że codziennie przyjmuje Seronil, Mirzaten i Finlepsin. Dotąd myślałam, że to jakieś leki przeciw alergii, ale zgooglowałam nazwy, ulotki i trochę spanikowałam, bo nie wiem co powinnam zrobic...

 

Tzn. wiem - porozmawiać. Ale brak mi odwagi, aby "walnąć prosto z mostu", a podchody typu: "ja już wzięłam swój magnez. a ty co bierzesz co wieczór?" kończą się zawsze jakimś kłamstwem z jego strony.

 

Od czasu zgooglowania przeczytałam mnóstwo artykułów, porad psychologów itp. ale może przesadzam. Czy te leki przyjmuje się przy zdiagnozowanej depresji lub nerwicy? Czy może przy podejrzeniu?...

 

Kurczę, chyba niczego się nie dowiem, dopóki nie siądziemy i nie porozmawiamy, ale-tak jak mówię-kiedy już zdobędę się na odwagę, jestem zbywana, albo słyszę jakąś totalną ściemę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seronil zawiera fluoksetyne, to lek przeciwdepresyjny stosowany w depresji, nerwicy lekowej, fobii spolecznej, zaburzeniu obsesyjno-kompulsyjnym, zespole leku uogolnionego, w zespole stresu pourazowego, w bulimii oraz przy przedwczesnym wytrysku. Mirzaten to mirtazapina, lek nasenny. A Finlepsin to karbamazepina, lek przeciwpadaczkowy stosowany jako stabilizator nastroju w chorobie afektywnej dwubiegunowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×