Skocz do zawartości
Nerwica.com

Początek?


groex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy, chyba nie radze już sobie tak jak kiedyś. Od zawsze miałem problemy z mową ale teraz się wszystko pogarsza. Od czasu do czasu nęka mnie porażenie senne, nie lubie wychodzić do ludzi najlepiej czuję się we własnym domu. Zastanawiałem sie nad pójściem do psychologa ale chyba nie jestem gotowy. Wszystko to zaczeło się przez ojca, któremu wykryto "Zespół Otella" oczarniał mnie publicznie odkąd pamietam. Staram się być wytrwały ale czuję, że nie daje rady. Nie mam z kim porozmawiać o tym problemie, wstydzę się odtworzyć przez znajomymi którzy też powoli się wykruszają. Próbuje się nie przejmować być pogodny mimo wszystko jak już wychodzę na dwór zapominać o problemie ale za każdym razem jak wychodzę boje się, że któryś znajomy usłyszy co wygaduje mój ojciec i zaczną gadać mimo iż wielerazy słyszałem, żeby sie nie przejmować tym, wiem jaka jest młodzież bo sam do takiej jeszcze należe. Dostanę od was jakąś rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym forum widzę, że większość ludzi ma problemy nazwałbym to "reakcyjne" czyli coś wydarzyło się w ich życiu i odczuli zmianę na gorsze, przez co postanawiają tu pisać. Mój przypadek, jest bezprzyczynowy przez co głównie trudno mi pomóc. Jedyna rada: przeczytać kilka książek na ten temat. A że mam trochę czasu to się tym zajmę, chyba. Uwaga monk.2001_dobra_rada nadciąga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×