Skocz do zawartości
Nerwica.com

Inny świat...


Gość czarna roza

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie zadaje sobie pytanie dlaczego ja, za co i wogóle. Jako mała dziewczynka marzyłam o domku z ogródkiem gdzie biegają dzieci, domu do którego zawsze chciałoby się wracać. A teraz mam 21lat i jedynym moim marzeniem jest śmierć. Całe życie przepychana, nieakceptowana, poniżana. Zawsze byłam na dnie, w moim życiu nic nie ma sensu. Chciałabym poprostu umrzeć, nic nie czuć. Wczoraj byłam u psychiatry poryczalam się jak małe dziecko a on chciał mi wypisać skierowanie do szpitala... Nie zgodziłam się, więc zwiększył mi leki i kazał przyjść za tydzień na całą godzinę. Dzisiaj już nie dałam rady i się pocięlam... Dawno już tak źle się nie czułam, już nie wiem co mam robić... Do szpitala nie ma mowy żebym poszła, w domu praktycznie nie przebywam, wolę iść połazic po torowisku, widok torów i dźwięk nadjeżdżającego pociągu to jedyne co mnie uspokaja, tylko na wiadukcie odnajduje spokój tam jest inny świat

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś złe doświadczenia związane ze szpitalem? Może po prostu trafiłaś na złych ludzi, to przecież nie musi się powtórzyć.

Pomyśl, że nic nie jest jeszcze stracone, nadal jest olbrzymia szansa na to, że będziesz mieć w przyszłości upragniony dom i rodzinę... no tylko trzeba pokonać te problemy, które Ci się teraz przytrafiają. Wierzę, że większa dawka leku pomoże, trzeba trochę poczekać, zanim zacznie działać. No i terapia... Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się bo miałam nadzieję że on odmieni moje życie a dowiedziałam się że tego owlosienia się nie pozbędę, wyglądam jak mutant... Jak małpa. Nie radzę już sobie z tym nie wiem co dalej. Pogubilam się już w tym wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że leczy ale nie mam zamiaru czekać 10-15 lat żeby i tak poprawy nie widzieć a depilacja zostawia ślad na psychice, to jest upokarzające doświadczenie, co dalej? Jak ma wyglądać moje życie? A własna rodzina? Nigdy jej nie będę miała. Ludzie śmieją się ze mnie, pytają czy jestem facet czy baba raz zdążyło się że naplul mi chłopak w twarz a wszyscy mieli z tego ubaw a on cieszył się że trafił przecież to zostawia taki ślad na psychice że szkoda gadać.go ubaw a on cieszył się że trafił przecież to zostawia taki ślad na psychice że szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×