Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach


123321

Rekomendowane odpowiedzi

Oto co teraz czuje. Właśnie przed chwilą przyszedł do mni mój wpsaniał chłoapkaby mi pwoiedzieć że jestem dziwką, szmata,kurwą aby mi w twarz syczeć że jestem nikim i powinnam sie zabić. Twarz przy twarzy. Oczywiście płakałąm jak bóbr ale jakby nie widziałmojego bólu. Wrzaski ikrzyki.Żeja go nie sznauje.Że onma dość. Stwierdziałam ze ja już niee moge z ni mbyć. Nie chce. Usłysząłam że jego to chuj obchodzi bo"mam z nim być i jego to gówno obchodzi ,.ze nie chce. mam byc z nim i sie zmienic" Dużo tego było. Teraz się trzese. Co chwile smsy z pogróżkami. Potrafie w nocy dostac smsa"przyjde do ciebie" cojest chyba abrdziejprzerażające niz wszystkie wyzwiska świata. Nie wiemco robić. On sie leczyna depresje ale jak widać niezbyt pomocne jest to leczenie : (((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaw faceta i to jak najszybciej nie piszesz ile masz lat, więc niewiem czy jesteś pełnoletnia .wyjedz do jakiejś ciotki jeśli masz taką możliwośc facet ci nie odpuści .powinnaś też to zgłosic na policje zatrzymaj te esemesy i im pokaż to jest dowód.wiem że możesz niemiec odwagi iśc na policje ale musisz wiedziec że on może posunąc się dalej i zrobic ci krzywdę (znam osobiście takie przypadki) na to co on wyprawia są paragrafy.nie dopusc do tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×