Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nauka


MiyokoXX9

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

 

Może to nie jest dobry dział, jeśli nie to przepraszam.

 

Mój problem tyczy się nauki. Kiedy moje oceny w szkole były słabe. Od jakiegoś czasu moi rodzice naciskali żebym więcej czasu poświęcała na naukę. I uczę się częściej, oceny są właściwie różne, ale lepsze niż kiedyś. Ale od tamtego czasu kiedy zaczęłam sie już co raz częściej uczyć dopadło mnie już coś takiego.. No ja mam wrażenie że ja już nie kontroluje sytuacji. Mogę siedzeć w ciągu dnia kilka godzin nad książkami. Kiedy dostaję złą ocenę czuję jakby to była jakaś bardzo wielka tragedia. Za wszelką cenę chcę być idealna jeśli chodzi o naukę, chociaż wiem że nie ma idealnych osób, ale jakoś ja chce być. Ciągle się stresuje, że nie zalicze czegoś, że będę poprawiać. Ciągle patrzę do notesu w którym mam wypisane oceny i myślę czy one są dobre czy nie. Jak stwierdzam, że złe to dopada mnie taki masakryczny smutek, że nic mi nie wychodzi. Często płacze z tego powodu ( z innych też, ale właśnie też na tle żeby dążyć do perfekcji ). I każdy ocenę jaką dostaję zapisuje ją w tym notesie i ciągle myśle że nie jestem wystarczająco dobra. Czasami w szkole się tak źle czuje, chyba to z tego stresu. Ja już nie wiem co mam robić. Czuje że zwariuje :( .

I moi rodzice nadal naciskają bym jeszcze więcej czasu spędzała nad książkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×