Skocz do zawartości
Nerwica.com

kres moich mozliwosci...


KONRAD-LUBIN

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to złe miejsce na takie opowiesci ale nie wiem co mam juz ze soba zrobic... mam nerwówke juz 2 lata"nerwice napadowo-lekowa natrestwa.... " 10 grudnia wracam do Polski bo obecnie zakończyłem moja kariere w Szkocji.Od tygodnia mecze sie z potwornymi bólami głowy,zawrotami mam wrazenie jak by mi miało cos rozsadzic głowe,mam wypieki na twarzy, udezanie goraca do głowy..dzis o 1 w nocy obudziłęm sie po 2 godzinach snu z dziwnymi stukaniami w sercu i za chwile dostałęm okopnych drgawek zrobiło mi sie okrutnie zimno.. wróciła moja przyjaciólka nerwica a dlatego ze musze leciec samolotem.... Jak sobie radzicie z lękiem przed lataniem.... jakies sposoby opanowania leku,strachu i wszytskich tych konwulsji ...prosze o porade jem tabletki uspakajajace LOBOFARM...pomocy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, przedewszystkim strasznie Ci współczuję- latać samolotem, to naprawdę wyczyn. Trudno mi cokolwiek radzić, wiem jak to jedt gdy to gówno już dopadnie, ale wiesz co - jak już jest tak beznadziejnie to ja stosuje jedną metodę - poddaje się. Mi to pomaga. Ostatnio też wyjeżdżałam do pracy, miałam nasilenie wszystkich objawów, było tak źle że wsiadając do auta(jako pasażer oczywiście) myślałam sobie " wszystko jedno gdzie się umrze, jak mam umrzeć to mogę i w samochodzie, to już problem kierowcy, olewm to." Uwierz mi byłam pewna że nie przeżyję. To co się działo z moją głową w aucie nie da się opisać, ból poprostu po niej przeskakiwał. Jak wysiadłam z auta miałam miękkie nogi i dosłownie falowałam - ale przezyłam.Olej to, postaw wszystko na jedną kartę, wsiądź do tego samolotu. Obiecuję że przezyjesz. JAK BĘDZIE CIĘ DOPADAĆ TO POMYŚL- TRUDNO NAJWYŻEJ ZARAZ SIĘ PRZEKRĘCE.możesz też sobie przypomnieć że są inni którzy też tak mają, np. ja. POWODZENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×