Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


onyx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Dostałem niedowładu nerwu twarzowego prawego.

Mam nerwicę i zab. osobowości-chwiejna emocjonalnie borderline.

Tak fatalnie psychicznie ze mną jeszcze nie było. Mam tyle złości i agresji że ledwo powstrzymuje się przed laniem ludzi na ulicy. Dodatkowo silne lęki że nie mogę się na niczym skupic, tylko natrętne chodzenie po pokoju i palenie fajek. Ostatni rok to już całkowite zło. To jest tak ogromny stres i wydatek energetyczny że mam wrazenie że mój organizm się wyniszcza i już nie wytrzymuje tego stresu. W ciągu ostatniego roku byłem kilka razy chory na anginę, gdzie wcześniej byłem chory ostatni raz 14 lat wcześniej. Cały czas zagryzam zęby że już rozwaliłem dwa! w ciągu roku! i palę tyle fajek itak łapczywie że kaszlę bądź duszę się jak stary gruźlik. Teraz to porażenie... Już jestem po rehabilitacji. Neurolog wskazywał na typowe zapalenie nerwu twarzowego wywołane przewianiem, ale ja czuje takie teraz szczypanie w okolicy twarzy i wogóle rąk, czasem nóg jak się denerwuje, a porażoną miałem tylko ponoc prawą częśc twarzy. Czego wcześniej takich rzeczy nie miałem.Mam wrażenie że mój system nerwowy pęka. Nie wiem czy ten paraliż to psychicznie czy fizycznie. Psychiatra mówił że może byc psychicznie a neurolog, że nie ma związku. Co robic ? Nie mam już siły.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×