Skocz do zawartości
Nerwica.com

Juz nie duzo zostalo.... ;)


DarekDarek1452

Rekomendowane odpowiedzi

zaczelo sie od stanow lekowych jako male dziecko ktore przeminelo po jakims czasie.. w maju tamtego roku, od napadu paniki dzien po duzym przecpaniu, gdy w pracy bylo duszno i okazalo sie ze kobieta umarla, atak paniki konsekwencja tegho byly stany lekowe, zastanawianie sie czy to co slysze to nie wariactwo, szukalem potwierdzenia we wszystkim, derealizacjahmmm trwa juz moze z 15lat zawsze bylem nerwowy, a przemoc domowa z czasow dziecinstwa jednego z domownikow potegowala zapewne problem. Mijaly miesiace starch przed wyjsciem z domu, niezrozumienie w oczach innych, wszyscy mowili zeby sie wziasc w garsc... ale to nie takie proste jak sammi wiecie ;) wkoncu wizyta u psychiatry citabax+afobam doraznie wtedy zaznalem dna takich stanow nigdy nie mialem jak po citabaxie (bardzo nieprzyjemnie nawalony bylem leki 2000X mocniejsze) wkoncy po paru dniach stweirdzil;em ze nie jem juz tego bo alo wykorkuje albo pojade do psychiatryka... teraz juz minal ponad rok jestem na kuracji multiwitamina+magnez ktore musialem jesc codziennie bo myslalem ze bez tego nieda rady, pare miesiecy temu zaczalem jeszcze jesc omega 3 i szczerze mowiac nie wiem ale wtedy zacza sie mega progress leki ustapily tylko jak popije to na drugi dzien stres przed wszystkim ale poprawe moja oceniam na 85% jasne zdarzaja sie te gorsze dni ale nauczylem sie mowiac sobie ze przeciez to smieszne zeby sie bac lub zjadam pol tab persenu i dzien sobie leci.

 

Podsumowując ten rok byl ciezki dla mnie ale wiem ze da sie to przezyc i wplywac tak na siebie ze mozna to wyleczyc, wiem ze dla ludzi ktorzy dobiero zaczynaja droge z ta choroba ciezko jest uwierzyc, wiem ze wizyta u psychiatry byla niewypalem, dostalem jeden z starszych lekow zamiast np. seroxatu moze wygladaloby to inaczej ale w sumie teraz wiem na czym stoje i nie mam stracha ze jak odstawie leki to leki wroca;)

 

Zycze powodzenia i sily tym ktorzy zmagaja sie z choroba bo dluga droga jeszcze przed nami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×