Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez mark123 18 gru 2013, 16:19
Informacja, że w piątek będzie nowa dostawa napojów zagranicznych.
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

przez Indifference1 18 gru 2013, 19:23
Mama kupiła mi krople na katar. Jestem uratowana :D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez lexon 18 gru 2013, 20:05
awans Polek do pólfinału MŚ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ziomal4321a 19 gru 2013, 00:04
Dostałem czekoladę od kolezanki ktora prowadzi zumbe na ktora ostatnio chodze :D w ogóle sie nie spodziewałem :)
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez SmutnaTęcza 19 gru 2013, 02:34
Nie wiem jak, ale dzisiejsza rozmowa z ojcem (tak - z ojcem (!)) zeszła na temat starych książek dziadka, które mamy w szafie na strychu. No i poszłam ich poszukać, przeglądałam po kolei wszystkie. Znalazło się kilka skarbów i perełek:
- Baśnie Hansa Christiana Andersena (wydanie z 1956r.) :105: - niestety jest to tylko jeden tom z trzech, nie wiem który, bo w środku nie ma żadnej informacji, a grzbiet jest całkowicie zdarty; trochę zniszczone, kilka kartek wygląda na "wygryzione" od środka Obrazek ale jest i na pewno z przyjemnością przeczytam, zwłaszcza, że mój egzemplarz, który dostałam kiedyś ze szkoły, jest niezwykle ubogi jeśli chodzi o liczbę baśni ;)
- Stara baśń Józefa Ignacego Kraszewskiego
- Pani Cosel Kraszewskiego
- Królewscy synowie Kraszewskiego
- Placówka Bolesława Prusa
- Kukuk i Zupa z kreszków Aleksandra Labudy z serii Guczow Mack godo - te książki akurat nie należały do naszej rodziny, gdyż na pierwszych stronach zamieszczone zostały dedykacje dla jakiegoś mężczyzny od... samego autora! :shock: A więc tak czy inaczej - mam jego autograf, i to podwójnie! :yeah:
- pierwsza część pamiętnika jakiegoś wujka mojego ojca z czasów, gdy ten przebywał w obozie w latach 1939-42 - nie wiem, w jakim, ale tego pewnie dowiedzieć się będzie można z treści. Pisane piórem, niezwykle staranne pismo, a jednak nie tak czytelne. No i na wewnętrznej stronie okładki znajdują się jakieś niemieckie napisy (drukowane) zapisane szwabachą. :105: Sam autor też pisał niektóre rzeczy za pomocą tej czcionki.
- wydana w formie pięknej książki rozprawa doktorska jakiegoś gościa o historii Kalwarii Wejherowskiej i jej architekturze.

Skąd moja rodzina wzięła takie rzeczy?! :shock:

Od razu poprawił mi się humor w ten beznadziejny dzień :105:

przez wieslawpas 19 gru 2013, 03:20
dziaaj nie przezywalem jakich spektakularnych radosci. Moze jedynie pobudka i jakies smieszne rozważania po snie. W miarę tez dobrze sie czułem przez pare godzin po przebudzeniu. Mam fajne sny.

Aurora92, podziwiam znalezisko.

przez wiejskifilozof 19 gru 2013, 10:53
Ja mam od rana powody do radości ;)
Mam zasiłek za to kupiłem trzy bułki słodkie Mix,także kupiłem Carska Manierka Pilipiuka.Złożyłem życzenia koleżance fryzjerce (39 lat) i dzwoniłem z życzeniami do mojej psycholog.Życie jest piękne :mrgreen:

przez deader 19 gru 2013, 10:55
Pastafarianie żądający umieszczenia durszlaka na sali Sejmu jako symbolu religijnego :mrgreen: Chyba czas skończyć z ateizmem i podążyć ścieżką Latającego Potwora Spagetti! Ramen!
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Trzyzet 19 gru 2013, 11:13
Zaliczony sprint 750m + schody zeby zdazyc na pociag :D pluc nie czuje ale jest dobrze!

przez Anna Maria 19 gru 2013, 12:38
Trzyzet, hehe

Odpowiedź na maila
Anna Maria

przez Rico 19 gru 2013, 13:16
Kolega zadzwonił do mnie, że ma jakąś dorywczą robotę i się ugadałem, więc jakaś kasa wpadnie przed świętami :smile:
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Anna Maria 19 gru 2013, 13:24
Rico, też bym tak chciała :105:

-- 19 gru 2013, 12:25 --

Facetom chyba łatwiej jest gdzieś dorobić :bezradny:
Anna Maria

przez Monar 19 gru 2013, 13:26
w sumie to ja też mogłabym sobie chociaż jakąś inwentaryzację załatwić...

przez Anna Maria 19 gru 2013, 13:37
Monar, ja nigdzie nie mam szans dorobić, a kasiorki potrzebowałabym :(
Anna Maria

Sortuj wg