Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne stany


osmos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Y Na wstępie przepraszam za mój bełkot, ciężko to wszystko ogarnąć,zrozumieć. Zaczne od początku. W dziecinstwie przeżyłem nieciekawe sytuacje,podejrzewam ze przez to stworzyla sie u mnie nerwica natrectw. Już z nią żyje kilka lat, przyzwyczaiłem się, nie uposledza mojego funkcjonowania więc nie ma co panikować. Kilka lat temu miałem prawdopodobnie depersonalizacje po dłuższym paleniu marichuany. Byłem nawet u psychiatry przepisał tabletki które jeszcze pogorszyły stan nastepnie wysłał mnie do psychologa. Po pewnym czacie samo mineło i żyłem spokojnie. Obecnie czuje sie fatalnie,mecze sie psychicznie . Ostatnio mialem stresujacy i pelny napiecia okres spowodowany przyszla praca. Wlasnie przez to poczulem sie dziwnie. Ciągle zastanawiam się kim jestem, dlaczego AKURAT JA mysle, jakbym byl pępkiem świata,że wszystko się sprowadza do mnie .Zastanawia mnie jak ludzie mnie odbieraja.Wydaje się normalny tylko to jest wszystko sztuczne jakbym byl robitem . Udaje usmiech , normalnosc .Ciagle JA jestem tylko ludzie kolo mnie sie.zmieniaja a ja nie.wiem kim jestem ,dlaczego ja mysle ,czuje i dlaczego inni ludzie tak samo postrzegaja swiat. W lustrze jak patrze na siebie to jest tak inaczej nieraz mowie sobie o boze ja jestem taki sam jak inni hmm a przeciez to JA tu jestem ale czyli kto?:). Ja normalnie staram sie pracowac , zmuszam sie.do spotykania z ludzmi , meczy mnie tez to ze nikt nie wie ze mam takiego pierdolca . Jeszcze napisze ze czesto fantazjuje wyobrazam sobie ze kims innym jestem kim nigdy nie bede ale.to akurat jest calkiem przyjemne taki odlot . Mam tez swiadome sny ktore uwielbiam. Stracilem ochote na wszystko tego nie widac po mnie bo ciagle udaje . Po co ja zyje jak.tylu jest ludzi to by nix nie zmienilo gdyby mnie nie bylo . Ludzie mnie znaja, patrza na mnie nawet mnie lubia (bylem otwart,zabawny)a tak naprawde to krzycze w.srodku . Dziekuje za uwage

 

-- 20 lip 2012, 15:11 --

 

Wszystko takie zautomatyzowane. A nawet jak mi sie polepszy to i tak zawsze bede tym dziwnym JA . Zle sie czuje wsrod ludzi wtedy mam nasilona depresjonalizacje bo to ciagle AKURAT JA JESTEM ( ciezko to wyjasnic )Rozmawiam z ludzmi z musu o pierdolach ktore mnie w ogole nie interesuja .

 

Ludzie z mojego otoczenia mysla ze mnie znaja a jak to mozliwe jak ja sam siebie nie znam . Jakie to wszystko jest dziwne , kim my jestesmy ,patrze na ludzi jak na zaprogramowane mrowki i wtedy dochodzi do mnie ze ja taki sam jestem ale dlwczego akurat JA czy ktos po czesci ogarnia moje schizy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osmos, zamknąłeś się szczelnie w skorupie. Dobijasz się na zewnątrz ale nie masz dość sił. Zewnętrznie udajesz bo to nie Ty tylko aktor a Ty chcesz mu powiedzieć ja tu jestem! ale on Cię nie słyszy bo jesteś zabetonowany w skorupie i nie ma zasięgu :-) Ludzie widzą tego aktora ale Ty tak nie chcesz więc udaj się do "mechanika" co się na tym zna i pozwoli Ci się wydostać na zewnątrz. Psycholog, psychiatra nie gryzą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze blokade zeby tak pojsc i sie otworzyc .

wiesz ja to byłam nie skorupa tylko wielka bryła betonu! Do mnie to trzeba było młot pneumatyczny użyć ;) A jakie opory miałam przed pójściem że hoho - przygotowałam się ładnie żeby broń Panie Boże się nie zdradzić z jakimiś objawami i wypaść dobrze. Ale się nie dali nabrać na te sztuczki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie dowiedziec czy mozna pojsc prywatnie do psychiatry anonimowo lub bez dowodu osobistego i podac mu swoje dane slownie ?

 

Moze wystarczy tylko psychiatra bez psychoteriapii jak uwazacie ?

 

Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie dowiedziec czy mozna pojsc prywatnie do psychiatry anonimowo lub bez dowodu osobistego i podac mu swoje dane slownie ?

 

Moze wystarczy tylko psychiatra bez psychoteriapii jak uwazacie ?

 

Dziekuje za odpowiedzi

a po co Ci dowód osobisty do lekarza??? A jak będziesz podawał dane osobowe bez dokumentu to skłamiesz? A jak Ci receptę wypisze bez prawidłowych danych i peselu? No przestań - przecież jest ochrona danych osobowych to po pierwsze, tajemnica lekarska, śledztwa nikt robić nie będzie gdzie się leczysz i na co bo i po co? Daję głowę, że w Twoim srodowisku czy to zawodowym czy prywatnym są osoby co się leczą i nawet o tym nie wiesz, bo niby skąd? Jak Ci nie powiedzą to na czole napisane nie mają - tak samo jak Ty. Idź normalnie i nie kombinu bo nie ma takiej potrzeby! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogole mysle zeby pojechac do innego miasta do specjalisty :) nie wiem co zrobie moze sie wstrzymam . Zaczalem cwiczyc ,dbac o siebie . Meczy mnie bardzo ze nikt nie wie jak mam pomieszane w glowie , gram pierwszorzednie mam nadzieje ze nie padne . Mysli typu kim ja jestem ,nie wiem kim jestem i ze jestem tak naprawde ludkiem jak wszyscy tylko dlaczego akurat to ja mam taka swiadomosc sa straszne :( to tak jakbym Ja sam byl z tym problemem . Ciekawre czy ktos po czesci rozumie mnie :):):)

 

-- 27 lip 2012, 16:47 --

 

Oj chyba nikt nie ogarnia :)

 

-- 03 sie 2012, 20:01 --

 

A jesli psychiatra stwierdzi nerwice natrectw ,depresjonalizacje i moze jeszcze cos gorszego to co z moim prawkiem sie stanie ? Moge je stracic ? Z transportem wiaze swoja przyszlosc z tego zyje a jak zabiora przez moje zaburzenia to juz kompletnie bede na dnie . Jezeli ktos sie orientuje w temacie to prosze o.odpowiedz . Moze podac przy wizycie falszywe dane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×