nie dopamina a noradrenalina!!!

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez benzowiec84 23 lut 2016, 16:03
Lord Kapucyn bierzesz aż takie dawki piracetamu ?? jak sie czujesz, działa? , ja mam w domu słoiczek lucetamu 800mg , łykałem też aniracetam ale nie odczułem działania , dawki tak do 2g w 2 porcjach. nie wiem czy nie zaczne sam suplementacji piracetamu , ale dawki 1200x2 doba , a nie takie kosmiczne :)

przez Ferdynand k 23 lut 2016, 17:02
Lord Kapucyn napisał(a):Po baterii eksperymentów stwierdzam z autopsji co następuje- nie serotonina*, nie noradrenalina, nie dopamina, a GABA i acetylocholina!

*z wyjątkiem ZOK/OCD.

na twoim ciele czy jakiś pubmed? :tel2:
Naczelny Użyszkodnik

przez Pan1karz 23 lut 2016, 17:29
po co zajmować się noradrenaliną skoro powstaje ona z dopaminy? (uproszczenie - dopamina jest prekursorem noradrenaliny)
https://d1gqps90bl2jsp.cloudfront.net/c ... carousel=1 (źródło - http://brain.oxfordjournals.org/content/133/6/1810)

u mnie jest problem z dopaminą i GABA - potwierdzone testami osobowościowymi, poza tym leki/suplementy działające na te neuroprzekaźniki dają najwięcej benefitów; pewnie dlatego po serotoninowcach jest tylko niewielka poprawa samopoczucia

wbrew temu co uważa większość psychiatrów w dzisiejszych czasach, SSRI nie są tak jak Philips - dobre we wszystkim :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bączuś 23 lut 2016, 18:29
Noradrenalina pobudza układ kary w mózgu,serotonina go blokuje,dlatego tak nie znosze dzialania NE.
bączuś

przez Lord Cappuccino 23 lut 2016, 19:11
benzowiec84 napisał(a):Lord Kapucyn bierzesz aż takie dawki piracetamu ?? jak sie czujesz, działa? , ja mam w domu słoiczek lucetamu 800mg , łykałem też aniracetam ale nie odczułem działania , dawki tak do 2g w 2 porcjach. nie wiem czy nie zaczne sam suplementacji piracetamu , ale dawki 1200x2 doba , a nie takie kosmiczne :)

Jak widać , na zdjęciach na końcu będzie część mojego menu (druga fota z tego co sprzedawałem ostatnio ale mam parę paczek w domu na swoje potrzeby). ;) Czuję się dobrze, działa na mnie świetnie. Szerzej to opiszę po skończonym cyklu. Czytałem zagraniczne stronki i tam za najbardziej efektywne dawki piracetamu , na podstawie badań, uznaje się 9,6g - 14,4g / dzień. Co do aniracetamu to myślę, że optymalna dawka to 3x 1,5g.

Ferdynand k napisał(a):
Lord Kapucyn napisał(a):Po baterii eksperymentów stwierdzam z autopsji co następuje- nie serotonina*, nie noradrenalina, nie dopamina, a GABA i acetylocholina!

*z wyjątkiem ZOK/OCD.

Na ciele, eksperymenty in vivo. :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

przez benzowiec84 28 lut 2016, 14:23
Lord Kapucyn napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):Lord Kapucyn bierzesz aż takie dawki piracetamu ?? jak sie czujesz, działa? , ja mam w domu słoiczek lucetamu 800mg , łykałem też aniracetam ale nie odczułem działania , dawki tak do 2g w 2 porcjach. nie wiem czy nie zaczne sam suplementacji piracetamu , ale dawki 1200x2 doba , a nie takie kosmiczne :)

Jak widać , na zdjęciach na końcu będzie część mojego menu (druga fota z tego co sprzedawałem ostatnio ale mam parę paczek w domu na swoje potrzeby). ;) Czuję się dobrze, działa na mnie świetnie. Szerzej to opiszę po skończonym cyklu. Czytałem zagraniczne stronki i tam za najbardziej efektywne dawki piracetamu , na podstawie badań, uznaje się 9,6g - 14,4g / dzień. Co do aniracetamu to myślę, że optymalna dawka to 3x 1,5g.

Ferdynand k napisał(a):

*z wyjątkiem ZOK/OCD.

Na ciele, eksperymenty in vivo. :P

spox zestaw kapucyn :) i zapas hehe . ja zaczynam od 2,4 piracetamu za pare dni , mam do tego dostęp , więc wykorzystam . i fajne pudełka , ja mam takie okrągłe ale nie na pory dnia ,rano/wieczor itp tylko na dni :)

przez bączuś 28 lut 2016, 14:41
U mnie NE nie sprawdza się przeciwdepresyjnie wcale,z teorii-intensyfikuje ona głęboko zakorzenione w podświadomości myśli i emocje,pobudza pamięc także i o tych negatywnych wspomnieniach,ma coś w sobie demonicznego ,koszmary senne,realistyczne sny,igranie z ogniem.
bączuś

przez Psychopharm 28 lut 2016, 18:29
No to nie bierz leków noradrenalinowych i tyle.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez dopamine 05 sie 2016, 08:59
Zauważyłem że noradrenalina przywolujac slady pamięciowe z przeszłości (zazwyczaj negatywne) powoduje ze zacząłem wkrecac sobie różne absurdalne rzeczy. Na czystych dopaminergikach tego nie było. Biore juz znaczny czas amitriptyline i od pewnego czasu te chore myśli i absurdalne skojarzenia nabraly na sile. Noradrenalina ewidentnie mi szkodzi.

Sortuj wg