Skocz do zawartości
Nerwica.com

zawoty glowy;/


Gość isabella_28

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu cierpie na zawroty glowy;/ niewiem czy to spowodowane jest nerwica gdyz nachodza niespodziewanie.Po takim incydencie jestem pozniej juz wypruta,zmeczona i zaczyna mnie bolec glowa(od zawsze po lewej stronie).Zawrot odczuwam jakby mi cos w glowe sie wkrecalo i bol uszu.Zle znosze loty samolotem,wszelkie karuzele to dla mnie tortura.To jest okropne.Wczoraj po probie alarmu w pracy uszy mi pekaly z bolu,a pozniej pojawil sie zawrt lekki glowy;/Macie podobnie????Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos czasu cierpie na zawroty glowy;/ niewiem czy to spowodowane jest nerwica gdyz nachodza niespodziewanie.Po takim incydencie jestem pozniej juz wypruta,zmeczona i zaczyna mnie bolec glowa(od zawsze po lewej stronie).Zawrot odczuwam jakby mi cos w glowe sie wkrecalo i bol uszu.Zle znosze loty samolotem,wszelkie karuzele to dla mnie tortura.To jest okropne.Wczoraj po probie alarmu w pracy uszy mi pekaly z bolu,a pozniej pojawil sie zawrt lekki glowy;/Macie podobnie????Dzieki

 

cześć, a bierzesz jakieś leki? jeśli nie, to zdaje się problem z błędnikiem. Miałem to samo, zero karuzeli, bo potem pół dnia dochodziłem do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze.Moj tata ma chorobe Meniera(choroba blednika) moze to cos dziedziczne.Kiedys mialam typowe zaburzenia rownowagi dla nerwicy lekowej.Od czasu kiedy zaczelam latac pogorszylo sie. Pozniej najgorzej bylo na kolejce gorskiej,myslalam ze w trakcie umre,wykorkuje taki mialam bol uszu a glowa jakby chciala mi wysadzic.I teraz od czasu do czasu mam te zawroty

 

[Dodane po edycji:]

 

a leki biore tylko na spanie,male dawki i niecodziennie.Czasem hydroxizinum i tyle.I oczywiscie tabletki od bolu glowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj doraźnie aviomarin, nie żeby przed karuzelą, ale tak po prostu, to tyko sugestia.

A wizyta u lekarza konieczna, u neurologa. O powiedz mu że tato też to ma. Zrobi Ci badania, dostaniesz leki i luz blues.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w dokładnie rok temu przechodziłam straszne zawroty głowy,uczucie otepienia i co chwile miałam nową chorobe.Zrobiłam podstawowe badania: morfologia,ob,mocz,tarczyca- wszystkie wyszły dobrze ale nie dawały mi spokoju moje zawroty głowy wiec zbadano mi jeszcze dno oka,pole widzenia,zbadał mnie również neurolog,który stwierdził,ze jest dobrze. W koncu trafiłam do psychiatry,który przepisał mi lek i po 3 tygodniach wszystkie dolegliwosci ustapiły. Niestety teraz znów wszystko wróciło i znów sie boje:( Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×