Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ile osób tyle punktów widzenia wiem:) ja nie byłabym w stanie zostawic mojego dziecka on jest dla mnie wszystkim....a rodziny ktore zostawia samobójca..gdzie były jak potrzbował pomocy dlaczego nic nie zauwazaja??w zachowaniu sposobie bycia????

bp taki człowiek.ktory popełnia samobójstwo wie ze bol po stracei mija,rana sie zabliznia ...kazdy z nas jest indywidalnoscia i ma prawo do podejmowania decyzji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy ma jakieś swoje powody, dla jednego ciężka choroba jest powodem, dla drugiego rozstanie z partnerem.

dokładnie ..kazdy powód jest dobry......:P

najwazniejsze to sie nie dac i walczyc:) nigdy nie podzegam do samobójstwa ale wiem ze ci ktorzy decyduja sie na ten krok sa zdecydowani na 100%....nie jestsmy w stanie przekonac kogos kto tego chce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam leki.Ale nie mam się kiedy wykurowac,wyjsc na prostą bo ciągle dostaję kopa w tyłek od życia.

Kończa mi się siły.

 

Tylko leki ? Dosyc wygodnie.

Tak myślisz.Sugerujesz psychoterapie?Nie wiem dla mnie to wyrzucanie 60 zeta tygodniowo w błoto.Po prostu nie pomaga.

 

Dobra psychoterapia z odpowiednia do tego osoba to nie jest wyrzucanie kasy w bloto. Nie wierze, ze samymi lekami mozna wyjsc z depresji i nerwicy. Chyba, ze sa to lightowe zaburzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słońce_nie_wzejdzie, ja nadal cicho marzę, żeby umrzeć chuda jak patyk, ale wiem, że to chore myślenie, złe i nie moje.

Wolę krzywdzić siebie niż innych - dlatego żyję, ale rozumiem tych, którzy nie dają rady. To egoizm, ale w zdrowej dawce, u chorego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, jeżeli kiedykolwiek mnie natchnie na samobójstwo, to jednak wolę by było to szybkie, czyste i bezbolesne. Głodzenie się wymagałoby ode mnie poświęcenia. Odczuwałbym głód i musiał patrzeć na to, jak moje ciało niszczeje. Zdecydowanie wolałbym zastrzyk z cyjankiem. Tabletkę bym zwymiotował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jednak wiem na czym polegaja zaburzenia odżywiania.Polegaja na tym ze ktos albo za bardzo lubi jesc albo wprost przeciwnie.

 

Mam się śmiać czy płakać? :shock:

 

Twoja wiedza na ten temat, jak widać, niestety wyklucza cię z możliwości dyskusji na temat ed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecierz kiedy ktos lubi jesc to je,ktos lubi palic to pali,ktos lubi pic to pije,ktos lubi chodzic do teatru to do niego chodzi.Ty widocznie z jakiegos powodu nielubisz jesc,wszystko opiera sie na checiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×