Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ty też chyba nie zrozumiałeś mojego ostatniego posta bo chodziło mi o to, że każdy kto dyskutuje na jakiś temat myśli, że ma rację a inni nie więc nie rozumiem tego argumentu. Zobacz sam napisałeś

Oczywiście tej racji nie masz
czyli uważasz, że ja nie mam racji a Ty ją masz :) A w temacie religii na 100% mam rację bo twierdzę, że nie wiem co jest po śmierci. Nikt z nas nie wie więc jeśli ktoś mówi, że wie to znaczy, że się myli. A niebo i piekło to właśnie taki wymysł dla ludzi, którzy nie chcą nie wiedzieć i wolą myśleć, że wiedzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

traqx, nie lepiej zazdrościć tym, którym żyje się na tyle dobrze, że chce im się żyć i są szczęśliwi?

i po co? Żeby się męczyć? Żeby porównywać swoje marne życie? I proszę, nie mów 'żeby mieć motywację by im dorównać'. Życie jest niesprawiedliwe i najczęściej najzwyczajniej nie ma realnej szansy na dorównanie szczęśliwym ludziom. I co wtedy? Czekać na gwiazdkę z nieba? Pełnym frustracji i wzrastającej złości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Candy14, gdyby było tak, jak mówisz, to nie powstałby taki temat. Poza tym rusz głową - niby dlaczego ktoś mówi głośno o chęci zabicia się? Tak, brawo! :brawo: - po to, by ktoś mu pomógł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, mam w dupie czy sie zabijesz czy nie ... uwielbiasz skupiac na sobie uwage. Przestan juz grac w te gierki bo zalosne to jest. Wiem jak to jest kiedy czlowiek ma ochote sie zabic i nie jeczy o tym na necie :evil:

Dokładnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×