Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

To może i ja wtrącę swoje 5 groszy :) Oglądałam " Miasteczko..." wiele lat temu i wówczas nie mogłam go zrozumieć, pojąć, jeden z najdziwniejszych rzeczy jakie widziałam. Totalna psychodelia jak dla mnie. Nie wiem czemu, ale najbardziej utkwiła mi w pamięci " kobieta z pieńkiem". Po kiego grzyba ona wszędzie się z tym pieńkiem tułała - tylko sam Lynch może to wiedzieć :P

Ale może po latach zupełnie inaczej bym ten serial odebrała. Nową wersję chętnie zobaczę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam film 'Bogowie' i mam mieszane uczucia. Ponieważ miałam okazję rozmawiać z osobą, która prof. Religę znała osobiście wiem, że Kot dobrze zagrał postać boga polskiej kardiochirurgii, przynajmniej w sensie pokazania jego charakteru ;) bo sam Kot jako prof. Religa mi nie pasuje totalnie.

Jak tak myślę, to cieszę się, że nie żyłam w tamtych czasach. Z racji zawodu i miejsca, w którym pracuje wiem jak obecnie wygląda kwalifikacja ludzi do przeszczepu serca, natomiast w filmie jest pokazana zupełnie inna mentalność ludzi, którzy przeszczep serca traktowali jak zbrodnię - zwłaszcza, że początki były różne. Więcej nie będę zdradzać ;) Na pewno warto zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm...

Z powodu zalewu chlamem postanowilam zrobic sobie powtorke z dawno ogladanego filmu koreanskiego "Address Unknown" (Kim Ki Duk oczywiscie).

W miedzyczasie dramat szwedzki "Inga tarar" (No tears).

I obydwa filmy ciezkie jak cholera. Emocjonalnie ciezkie.

Zabralam sie kilka dni temu za "The Grand Budapest Hotel" ale nie podszedl mi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabieram się za " Bilet na Księżyc" Zapowiada się ciekawe polskie kino:) Zwiastun rewelacyjny. Film przedstawia klimat PRL w Polsce, początki polskiego hipizmu. Jak mógł mi ten film umknąć, ja nie wiem ;)

 

-- 24 paź 2014, 01:15 --

 

Jestem po obejrzeniu filmu. Bardzo dobre polskie kino. Piękna muzyka z lat 60 i 70-tych. Film bardzo miło się ogląda. Nie wiedziałam, że gra Ania Przybylska. To była chyba jej ostatnia rola. Jeśli ktoś kojarzy ją tylko z Marylką ze "Złotopolskich" to konieczni musi ten film obejrzeć!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pierwszy odcinek nowego serialu Constantine, ale szczerze mówiąc taki sobie. Wszystko jest przeciętne - gra aktorska, fabuła, efekty specjalnie. Nie jest specjalnie wciągający nawet trailer był przeciętny i nie zachęcał.

A szkoda liczyłem na coś na poziomie Supernatural. Może się jeszcze rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję zobaczyć Gotham i The Following jedynie. Ostatnio (tj. produkcje z 2013 i 14) żaden serial mi się nie podoba albo mnie nie interesuje, żaden z takiego ogólnego top 20, a chyba największym przecenionym był dla mnie Hannibal zaś najbardziej śmiechowy i kiczowaty The Strain. Więc oglądam ten The Walking Dead wciąż, z przyzwyczajenia bez emocji bo podobał mi się tylko pierwszy sezon.

A ten trailer Constantine Pieprz to faktycznie od razu pozwala sobie odpuścić produkcję, tyle dobrego, w ogóle jakiś strasznie nierówny dla mnie, są niezłe klimatyczne zajawki i kompletnie tandetne, nie wiem kim jest ten gość i nie pasuje mi już z samej gęby na pogromcę sił ciemności, a ta dziewczyna z kolei zdaje się być próbą kalki urody Weisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×