Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Grawitacja tak mi sie wkręcił że równie dobrze mógłbym sie gapić w ściane ale to mój łeb widać pewnych rzeczy nie rejestruje.

Właśnie będe odpalał Obłęd z Adrienem Brody choć mam dylemat czy nie oglądnąć Zrodzonego w ogniu. Christian Bale w nim gra jak dla mnie najlepszy aktor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle chciałam wam powiedzieć, że w 2006 roku ruska telewizja zrobiła swoją wersję kilku pierwszych sezonów "M jak Miłość".

 

Stwierdziłam, że fajnie by się było tym z kimś podzielić, bo pewnie mało ludzi wie, że polska telewizja była w stanie sprzedać jakikolwiek format.

 

503BAE.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zaczynam oglądać "Zakazane imperium" - ciekawy jestem!

Ten post powinien być raczej napisany w dziale "Seriale". Poza tym mogę ci polecić ten serial, bo to jeden z lepszych jakie widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę polskie filmy np. Dług,Żółty szalik,Wszystko będzie dobrze,Panna Nikt,Wszystko co kocham,Sala samobójców...jeśli mam ochotę obejrzeć jakiś film w tv to włączam tvp kultura-tam zazwyczaj leci coś ciekawego

 

-- 09 wrz 2014, 10:56 --

 

AKTUALIZACJA Przypomniało mi się kilka filmów-polskie:Trzy kolory,Cześć Tereska,Tylko strach,Pręgi,Wszyscy jesteśmy Chrystusami,Eddi. Zagraniczne:Szkoła uczuć,Trzy metry nad niebem,Oskar i Pani Róża(chociaż wolę książkę)Ps.Kocham Cię,Nigdy nie będę twoja,Pamiętnik,Chłopiec w pasiastej pizamie,Mój przyjaciel Hachiko

 

-- 09 wrz 2014, 11:15 --

 

I jeszcze: Ostatnia Piosenka,I wciąż ją kocham,Słodki listopad,Dirty dancing,Labamba,Pearl Harbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×