Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak mi najmniejszej chęci do zycia


herobert1951

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od ostatniego postu sporo sie u mnie zmieniło. Myśli samobójcze mam coraz częsciej. Z reguły ok 3-4 w nocy. Już nawet byłem ubrany i stałem w oknie 7 pietra. Nie wiem co ale coś mnie w ostatniej chwili przestraszyło. Być moze był to człowiek idący ulicą Tych prób było znacznie więcej. Za kazdym razem jednak coś mi przeszkadzało. - moze głownie strach przed bólem.

 

Aktualnie biore na tarczyce METIZOL 1 x1 , i bardzo szkodliwy ale jedyny po którym czuje się dobrze psychicznie NASEN wiem że jestem bardzo silnie uzależniony od niego. Praktycznie to w ciagu doby biore z 5 pastylek, szkoda tylko ze działa krótko

Są też objawy nieporządane leku NASEN Jestem wesoły, beztroski , przymulony, nie pamietam co robiłem przez dłuższy czas od pobrania tabletetek mogę zamomnieć o worach stomiowych, nie boję się duzo jeść, nie boje sie wychodzić z łózka na ulicę, Lekarz powiedział ze jestem od niego całkowicie zależny i nakazał zmiejszać pomału dawkę

Od kilku dni jestem po opieką psychiatry .Przepisał mi nowy lek MIANSEK. 3 x 2 tabletki

Miansek niewątpliwie pomaga przy silnych depresjach i sam tego już doznałem. Oczywiscie zaden z tych leków przez dłuzszy czas nie moze być stosowany. Bo myśli samobójcze cały czas mnie nachodzą. Modlę sie do Boga codziennie aby wreszcie zabrał mnie do siebie i skrócił inne moje meki (pisałem o tym wczesniej} Moim njwiekszym marzeniem była by śmierć bez bólu, bez wiedzy ze umieram i szybka. ........................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego postu sporo sie u mnie zmieniło. Myśli samobójcze mam coraz częsciej. Z reguły ok 3-4 w nocy. Już nawet byłem ubrany i stałem w oknie 7 pietra. Nie wiem co ale coś mnie w ostatniej chwili przestraszyło .moze głownie strach przed bólem.
A moze przed tym co bedzie gdy sie nie uda.
Aktualnie biore na tarczyce METIZOL 1 x1
Masz cos z tarczyca? Jestes pewien?
i bardzo szkodliwy ale jedyny po którym czuje się dobrze psychicznie NASEN
Nie to, ze szkodliwy, bo szkodliwe sa wszystkie leki, chodzi o to ze uzaleznia.
wiem że jestem bardzo silnie uzależniony od niego. Praktycznie to w ciagu doby biore z 5 pastylek,
To sie przyjmuje przed snem wylacznie, a nie w ciagu doby. Sam wpadles na to zeby brac w ciagu dnia?
Są też objawy nieporządane leku NASEN Jestem wesoły, beztroski ... nie boję się duzo jeść, nie boje sie wychodzić z łózka na ulicę,
To sa objawy nieporzadane? Kazdy z deprecha modli sie o takie .. :mrgreen::mrgreen:
mogę zamomnieć o worach stomiowych,
A co to jest?
Lekarz powiedział ze jestem od niego całkowicie zależny i nakazał zmiejszać pomału dawkę
To ten sam lekarz ktory Ci to przepisal? Czy jakis inny?
Od kilku dni jestem po opieką psychiatry .Przepisał mi nowy lek MIANSEK. 3 x 2 tabletki
Bardzo dobrze :) Ale branie miansecu razem z nasenem to kiepski pomysl. Druga sprawa, ze miansec tez bierze sie raczej na noc wiec nie wiem co to ma byc: "3 x 2". Jak bedziesz bral miansec rankiem to Cie moze przymulic. Ale najwazniejsze, ze nie uzaleznia (o ile odstawisz nasen). Pogadaj z tym lekarzem o jakichs lekach aktywizujacych (SNRI, SSRI) i o stosowaniu lekow przepisywanych na zaburzenia snu - czyli tych wlasnie, ktore teraz przyjmujesz.
Miansek niewątpliwie pomaga przy silnych depresjach i sam tego już doznałem.
Jakis konkretny efekt terapeutyczny wystepuje po kilku tygodniach, teraz to po prostu sie wyspales ;)
Oczywiscie zaden z tych leków przez dłuzszy czas nie moze być stosowany.
Moze. Nastaw sie na branie lekow przez minimum pol roku.
Bo myśli samobójcze cały czas mnie nachodzą.
Przejdzie Ci.
Modlę sie do Boga codziennie aby wreszcie zabrał mnie do siebie i skrócił inne moje meki (pisałem o tym wczesniej} Moim njwiekszym marzeniem była by śmierć bez bólu, bez wiedzy ze umieram i szybka. ........................
On nie spelnia takich prosb. Zreszta jesli tak sie o to modlisz, to po co polazles do psychiatry? Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×