Skocz do zawartości
Nerwica.com

Atrakcyjność cd.


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za brak pięknej poprawnej polszczyzny ale pisałem z telefonu i ciężko jest pięknie się wysławiać, zachowując przy tym gramatykę i ortografię. Nawiasem mówiąc to szkoda, że nie widzieliście tekstów tej dziewczyny co Magda mi podesłała np. „Dzieńdobry” „wykasój” ale to nieistotne, kochani poligloci.

Są agencie owszem i już kiedyś pisałem o tym że tylko taka mi zostaje.

Co w tym złego, że chciałem mieć piękną dziewczynę, I tyko przez to zamykacie mój post. Jak widzę łebków nie z fajnymi laskami , którzy są na bakier z prawem to oni mogą a jak ja, związany z instytucją ochrony prawa, to już nie mogę mieć takich wymagań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myślałeś też o tym , że atrakcyjność to nie tylko wygląd ?

co z tego ,że miałbyś piękną kobietę u boku jak nie miałbyś z nią o czym rozmawiac, zero wspólnych zainteresowan albo byłaby płytka i głupia? Byłbyś z nią tylko na pokaz?

nie mówie , że masz sie związac z dziewczyna brzydką dla Ciebie, ale niektóre osoby na pierwszy rzut oka nie sa atrakcyjne a po bliższym poznaniu okazuje się , że maja to "coś"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś nie tak w tym, że pomimo, iż nie jestem atrakcyjny nie jestem zainteresowany nieatrakcyjnymi partnerkami i marzy mi się piękna dziewczyna.

no ale po co chcesz z nami o tym dyskutować ? Czego oczekujesz ? Zrozumienia, nie wiem ze ktoś Cię pochwali, że da ci namiary do jakiejś modelki z 1 ligi ? W poprzednim wątku parę osób się wypowiedziało co myślą o twoich poglądach, nie wiem mamy sondę zrobić ? Powiedz jaki sens ma taki wątek ? No bo o czym mamy tu merytorycznie dyskutować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jestem krytykowany za swoje marzenia. Ktoś chce mieć ładny samochód, motor, jacht albo dom a mi się marzy atrakcyjna dziewczyna. Tak Magda ma znajomości w modelingu czy zasługuję na potępienie, że liczyłem na atrakcyjną dziewczynę. W końcu te atrakcyjne też zakładają rodziny dlaczego uważacie, że ja nie mam prawa i zostaje mi tylko skakać z radości jak pierwsza lepsza na mnie spojrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no bez jaj atrakcyjność to rzecz gustu a o tym się nie dyskutuje. Jednemu podoba się bmw innemu audi czy porsche... ;) to samo tyczy się wyglądu. To dość oczywiste, że każdy ma swoje pojęcie atrakcyjności zarówno ludzi jak i przedmiotów! Niektórzy potrzebują atrakcji aby się dowartościować - to jeden ze sposobów ale kurcze - żadne wyjście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jestem krytykowany za swoje marzenia. Ktoś chce mieć ładny samochód, motor, jacht albo dom a mi się marzy atrakcyjna dziewczyna. Tak Magda ma znajomości w modelingu czy zasługuję na potępienie, że liczyłem na atrakcyjną dziewczynę. W końcu te atrakcyjne też zakładają rodziny dlaczego uważacie, że ja nie mam prawa i zostaje mi tylko skakać z radości jak pierwsza lepsza na mnie spojrzy.

ale ja Cię nie krytykuję po prostu powiedz o czym chcesz dyskutować i jaki to ma sens. Nie żal się ani nie udawaj ofiary powiedz po co o tym piszesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tracący sens życia, po pierwsze -nie ja Ci zamknąłem temat po drugie-nie nienawidzę Cie po trzecie- mam dla Ciebie pomysł mamy taki dział poznajmy-si-f29.html napisz tam czego szukasz czego oczekujesz a może Ci się uda spotkać tą osobę ale nie krzywdź dziewczyn za to ,że nie są modelkami bo to naprawdę nie po męsku Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś nie tak w tym, że pomimo, iż nie jestem atrakcyjny nie jestem zainteresowany nieatrakcyjnymi partnerkami i marzy mi się piękna dziewczyna.

 

Nie jest w tym nic złego o ile masz inne, identyfikowalne zalety (fajna osobowość, zaradność, pozycja zawodowa, status społeczny, zaplecze materialne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tracący sens życia, po pierwsze -nie ja Ci zamknąłem temat po drugie-nie nienawidzę Cie po trzecie- mam dla Ciebie pomysł mamy taki dział poznajmy-si-f29.html napisz tam czego szukasz czego oczekujesz a może Ci się uda spotkać tą osobę ale nie krzywdź dziewczyn za to ,że nie są modelkami bo to naprawdę nie po męsku Pozdrawiam i życzę powodzenia

 

Opierasz się na tym co pisze Magda. Ja z tą dziewczyną się nie spotkałem, wymieniliśmy tylko zdjęcia w piątek, niczego nie obiecywałem, tylko wycofałem się ze spotkania i to ma być krzywda. Nawet nie rozmawialiśmy przez telefon. Nie rób w przyszłości ze mnie potwora bo nie znasz wszystkich faktów, a to, że jesteś moderatorem zobowiązuje do bezstronności i obiektywizmu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tracący sens życia, a kto powiedział że pisze to jako moderator , pisze to jako facet a Magda napisała wyraźnie ,że dziewczyna siedzi i plącze poza tym zastanów sie jak by sie poczuła taka dziewczyna czytając takie coś o sobie było by Ci miło gdybyś sie postawił w jej sytuacji i ktoś uznał Cie za kategorie B .Pewnie Magda ma racje jesteś przystojnym facetem który ma inny pomysł na zdobywanie kobiet wzbudzając u nich pewnego rodzaju żal :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś nie tak w tym, że pomimo, iż nie jestem atrakcyjny nie jestem zainteresowany nieatrakcyjnymi partnerkami i marzy mi się piękna dziewczyna.

Nie jest w tym nic złego o ile masz inne, identyfikowalne zalety (fajna osobowość, zaradność, pozycja zawodowa, status społeczny, zaplecze materialne).

Z tym akurat sie nie zgodze. Ja nie jestem wysportowany, nie mam IQ=180, nie trenuje judo ani kendo, nie mowie w 15 jezykach, nie daje twarzy na czolowke gazety, nie zarabiam 10000 na reke, fajna fura tez nie jezdze a mimo to chce na ksiezyc poleciec, takie mam marzenie :D Fajne nie? A jak juz wroce stamtad, to chce zamieszkac w Bialym Domu i zyc z wywiadow do konca zycia ;D I kto mi zabroni o tym marzyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwy puszczają jak czyta się niektóre wypowiedzi.....ale ja sama nie jestem bez winy ;/ Chłopaku - meżczyzno - facecie jak tam wolisz należy przyjąć do wiadomości pewne reguły rządzące tym światem.

1. Jesteś estetycznie atrakcyjny z poczuciem humoru i a przy tym życiowo zaradny = duża szansza na "pierwszą lige" :D

2. Masz pierwsze i drugie nie masz trzeciego = szansa ciągle jest ^^

3. Masz tylko pierwsze = szansa

 

A teraz z drugiej strony...

1. Jesteś niepozornym ale z poczuciem humoru i zaradnością życiową = szansa

2. Niepozorny, bez poczucia humoru tylko sztywniak ale za to z dużą zawartością w portfelu = a jak szansa jest ^^

3. Nie masz nic do zaoferowania = bierz co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prywatnej rozmowie chciałbym osobiście przeprosić za to że źle oceniłem fakty , mimo że dalej uważam , dzielenie na kategorie względem urody nie jest miłe .

 

Ps.Majster, ja bo nie będę mieszkał z nieznajomym w domu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tracący sens zycia!

 

Z pięknej miski się nie najesz, z brzydkiej nie smakuje ;-)

 

A tak na poważnie....nie ma ideałów.

Nie wiem ile w życiu przeszedłeś, jakie miałeś doświadczenie...ale uwierz mi,że wsparcie ze strony kobiety czy mężczyzny swojego życia to podstawa.......na dobre i na złe.

Atrakcyjność jest pojęciem względnym. Są gusta i guściki. Pamiętaj,że wszyscy kiedyś się zestarzejemy. Więc charakter i osobowość czlowieka...jak dla mnie bierze górę.

Oczywiscie fajnie jest mieć przystojniaka, czy atrakcyjną kobietę obok siebie.

Lepiej miec na starość do kogoś się odezwać, mieć wspólne tematy , niz mieć pustą laleczkę w zasiegu reki. Cieżki orzech do zgryzienia........no cóż......musisz poczekać na swoją drugą połówkę. Kazda potwora znajdzie swojego amatora;-)

 

Życie nie toczy sie tylko w łóżku. Z niego kiedyś trzeba bedzie wstać i borykać sie z problemami dnia codziennego. Ale Ty to chyba wiesz......może szukasz królewny z bajki...miłej, z aparycją, wykształconej, elokwentnej, zgrabnej, inteligentnej, dbającej o Ciebie, dobrze zarabiającej, kochającej tylko Ciebie i widzącej w Tobie męzczyznę swojego życia.

Zyczę Tobie takiej partnerki życiowej.

 

A skąd wiesz,że nie mozesz takiej panienki mieć? Może podobasz się takim paniom....tylko one boją się ,że Ty Je odrzucisz co? może odpychacie sie jak przeciwne bieguny magnesu?

 

Nie bierz wszystkiego do siebie ;-)

Ja tez marzę o przystojnym facecie, który będzie mnie wspierał w każdym momencie mojego życia ;-)

Czasami na poszukiwaniach moze nam zlecieć pół życia.......

 

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×