Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam po 3 latach


Hakus

Rekomendowane odpowiedzi

Czasc Kochani, Na tym forum troszke sie udzielalem w 2006 roku. Potem dluga psychoterapia i przyjaciolka SERTRALINA sprawila ze oddalilem sie od moich forumowych przyjaciol niedoli. Deprecha poszla precz i nerwica lekowa rowniez. Co prawda ZOK calkiem nie minal ale dalo sie z tym zyc. W miedzyczasie bylo troche zmian w moim zyciu, urodzil mi sie syn, zmarl mi ojciec. Wszystko to przeszedlem dzielnie. Bylem pewien ze stoje juz twardo na nogach. Niestety choroby dziecka, problemy finansowe (moze niezbyt wielkie, ale wczesniej nieznane) sprawily ze starzy znajomi powrocili. Najpierw epizody depresyjne a potem lek przewlekly, wolnoplynacy. Na szczescie znam juz moja towarzyszke nerwice i od 3 dni biore SERTRALINE. Na psychoterapie na razie mnie nie stac. Pozdrawiam wszystkich "starych" forumowiczow oraz mlody znerwicowany narybek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Hakus. Przykro słyszeć że do nas wracasz... może spróbuj psychoterapii państwowej? Widzę że jesteś z Wawy, gdybyś miał ochotę się spotkać, organizujemy "mityngi anonimowych neurotyków" ;) ziobacz w dziale "Warszawa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajnie! godziny jeszcze nie ustaliliśmy, zapewne po południu... byłam na 2 spotkaniach, to było dla mnie bardzo ciekawe spotkać innych z podobnym problemam, przerażające jest to że to są sami młodzi ludzie... nerwica to jakaś epidemia :( choroba cywilizacyjna chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×