Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ze mną aby wszystko w porządku?


supermarian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Przejdę od razu do konkretów.Od pół roku mam dziwne stany lękowe,które po pewnym czasie ustępują by znów powrócić ze zdwojoną siłą.W moim życiu nie dzieje się nic szczególnego,nie mam żadnych problemów(poza tymi urojonymi),nie mam powodów do niepokoju.A jednak coś mi nie daje spokoju.Przychodzę do pracy o godzinie 6.00 i zaczynam myśleć o tym jaki jestem beznadziejny,brzydki zły,i ta myśl nie daje mi spokoju tak do ok. godziny 10.00,p[rzy czym czuję okropny ścisk w żołądku i chce mi się strasznie płakać(ale nie wiem dlaczego),przychodzi totalna niechęć do życia,moją głowę zaprząta tylko ta jedna myśl,że jestem do niczego.Ok godz 10 wszystko wraca do normy,skupiam się na pracy,wraca dobry humor.Ok godz 17 wszystkie czarne myśli znowu powracają,i znowu wewnętrzny niepokój i czarne myśli,serce bije jak szalone,żołądek podchodzi mi do gardła.I tak w kółko.Ktoś ma może jakiś pomysł co to może być???A może jestem po prostu jakoś przewrażliwiony co do swojej osoby???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz się do psychiatry i powiedz mu to, co nam tu napisałeś. Wystawi Ci diagnoze i byc może da Ci propozycję barnia leków lub zaproponuje wizytę u psychologa. To napewno nic grożnego, może masz jakieś zaburzenia, niekoniecznie nerwicę lękową. Ale wybierz sie do psychiatry. Lepiej teraz niż póżniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×