Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Lubomir, Fobia, dzięki. :smile: Ja ogólnie rzecz biorąc zawsze lubiłam manualne prace typu rysowanie, lepienie, malowanie, origami, to pozwalało mi zapomnieć o problemach.

 

To jeszcze pokażę jeden obrazek, nie wyszedł najlepiej, bo malowany zwykłą plakatówką i na cienkiej kartce z bloku, no i stary..., ale nie jest jeszcze taki najgorszy. :P Wiele prac nie mam, bo nigdy mi się nie podoba efekt końcowy, więc duża część idzie do śmieci, albo jeśli się komuś podoba to oddaję.

734fc1be15.jpg.b7af13321bc0888e7fe3c82447dd0889.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś na szkle trochę malowałam, ale stare dzieje. :P

 

Ja też, ale ja malowałam po szklankach :mrgreen: Śliczne te Twoje prace, masz fach w rękach. Może powinnaś witraże do kościołów robić? ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Madziu. Teraz niestety moje możliwości są ograniczone z powodu problemów ze stawami, moje dłonie są sztywne... Kiedyś grałam na intrumentach, a teraz również jest to niemożliwe, dołuje mnie to. :(:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Babeczki :smile: Skończyłam robić moją filcową torebkę. Jak się któraś chce nauczyć to dawać znać :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Wiem, że jest trochę niestaranna, ale to pierwsza :mrgreen: hehe

1.jpg.a6f2cc937585bc449493b756af91a1f8.jpg

2.jpg.2d7e3f79044a22175d14a0135495a614.jpg

3.jpg.5709c32ea61d79e51c402f7dce3752fa.jpg

4.jpg.b83e881e8b50baf78aa2d20093db364b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rid- zrobiłam ją myśląc o Tobie :mrgreen: Miałam szczerą nadzieję, że będzie do Ciebie podobna i że odnajdziesz w niej cząstkę siebie :mrgreen: Udało się jak widać :great::pirate: hehehe :P;)

 

Asia- z nią popełniłam jeden ogromny błąd, ale już go nie popełnię. Przez to ma teraz boki trochę pozadzierane :-|

Teraz będę robić kolejną, dzisiaj albo jutro, to zrobię dokumentację zdjęciową krok po kroku, bo ciężko tak opisać samymi słowami :smile: Bądz co bądz koszt jednej to ok. 10zł, ale ciężko tak policzyć co do grosza. Cały sprzęt z Allegro.

Także cierpliwości :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz sie żyje, najwyżej wyśmiejecie , a wtedy sie załamię i popełnie samobója :hide:

 

Kilka bazgrołów, kobieta na czerwonym tle nie skończona, ma nie proporcjonalne kończyny górne i dolne :pirate:

Kolczyki na szybko wygrzebane też tylko kilka.

Złej jakości bo komórką robione zdjecia.

ok mozna sie już śmiać :lol:

876905432_Zdjcie0091.thumb.jpg.bf1fa56a90814bcdcc0c1a2e512a56bd.jpg

2095844355_Zdjcie0092.thumb.jpg.e122755955f3d7e3445151c23137dbdf.jpg

2042062056_Zdjcie0090.thumb.jpg.23eb42e88f761a80954dfb0bb6a2ad97.jpg

768039973_Zdjcie0089.thumb.jpg.a4911c50aea8a47c672ea2c977ca4b22.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motylki i pastelowe kolory bym sobie darowała, za to jak "działa obraz nr 2", jest energiczny, żywy i eteryczny. Ten pomysł z konturem i cieniem w tonacji błękitu, może to przekłamanie aparatu, ale spaja harmonijne sylwetkę z agresywną czerwienią. Malując obrazy, przynajmniej mnie tak uczono, że powinno się unikać czarni i bieli z tzw. "tubek", zawsze powinny być przełamane, żeby uniknąć efektu sztuczności. Umowna geometryzacja i nutka orientalizmu w nurcie malarstwa europejskiego, to tak od strony formalnej. Piersze skojarzenie to obrazy Fridy, drugie to kobiety P.Gauguina. Zresztą, ja lubie jak coś nasuwa mi skojarzenia, a przy tym ma dużo autentyczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obrazie nr 1 przecudowne niebo Ci wyszło i księżyc-super! W nr 2 podobają mi się kolory, pasowały by do beżowego stonowanego wnętrza, energetyczne i o to chodzi.

Natomiast ja... zakochałam się wręcz w nr 3 :105: Strasznie infantylne kolory, i ten motylek taki ni z gruchy ni z pietruchy... i to jest w nim zajebiste :mrgreen: Nie wiem czemu, ale ten obraz kojarzy mi się z dzieciństwem. Naprawdę bardzo mi się podoba!!! :great: Kompletnie nie rozumiem o co chodzi w połączeniu tego brokatu z bielą ...i nagle czernią :mrgreen: Że taka metafora? Siedzę w czarnej dupie, ale nagle zstępuje na mnie brokatowy motylek i pojawia się światło... boskie :mrgreen: Widzisz, budzi emocje a to jest fajne... hehe Bo siedzę i się zastanawiam 'o co tu chodzi', 'co autor miał na myśli' :roll::mrgreen: hehehe

 

Jak dla mnie nr 3 jest bomba :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Ładnie Ci dłonie wychodzą, ja mam zawsze z nimi problem.

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Mi też nr 2 skojarzył się z Fridą :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, no własnie to miałam na myśli, oddawałam na płotno moj tamtejszy stan psychiczny, że siedze w czarnej dupie(choroba), wołam o pomoc i nagle pojawia sie światełko w tunelu i brokatowy motylek ratuje mi życie (ten brokatowy motylek to moj M. :mrgreen: )

a brokatowy bo , robiłam sobie paznokcie , zdobiłam brokatem i tak jakoś mi sie pierdykneło na obraz :lol:

ale faktycznie brokatowy motylek to jest przeuj w tym obrazie xD chyba moje dzieciece emocje wołaja z wnetrza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleks- odczytałam ten obraz identycznie jak Ty go opisałaś :smile: Ja też w nim widzę mojego M., motylka- który wyciąga mnie z nerwicy. Mi też wychodzą dziecięce emocje patrząc na ten obraz... Karfa, tak sobie teraz myślę... Na mnie żaden obraz nie zrobił wrażenia i nie skłonił do refleksji przez ostatnie... hmmm....5 lat? Udało Ci się to, gratuluję.

 

Rid- Ty to lubisz sobie posłodzić, co? :mrgreen: A wiesz, gdzie ja Ciebie odnajduję w mojej torebce? Tam na drugim zdjęciu jest taki rzep- o, to Ty :mrgreen::P:lol: haha :pirate:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Rid, to będzie sesja do 'Super Expresu' :mrgreen::tel2:;) A tak na poważnie to mam ochotę ją odwołać (choć wiem, że nie mogę) bo żle się czuję... Nerwica mnie zjada... Am am am... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×