Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

A patrzcie co przed chwilą kupiłam w zamian za to, że gliny nie znalazłam, i smutno mi było:mrgreen: Dwa małe płótna i drewienka okrągłe do kolczyków, te koła - na nich sie maluje i zawiesza na bigle :D Idę towrzyc, potem dam znać czy coś mi wyszło.

 

A z tymi domami dziecka to raz ze znajomymi zrobiliśmy taka akcje, zrzuta po 20zł i kupiliśmy im dvd wypas na świetlicę. Jedziemy je zawiesc...i okazalo sie ze oni już mają trzy dvd i czwarte im nie potrzebne :evil:

kolczyk.jpg.4d2249c31d914787f4fac9769cb58d37.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Wam, pochwały to najlepsze wynagrodzenie dla mnie :oops::smile:

Z obrazami to różnie... Kilka dałam rodzicom do domu, kilka wisi u mnie w domu, a pare nawet sprzedałam na Allegro :smile: W sumie opłaca się, bo koszt płutna to 5-30zł, a obraz można sprzedać i po 150zł. Faktycznie że farby i pędzle to jest wydatek spory ale na dłużej starcza. Kilka nawet zrobiłam i sprzedałam na zamówienie.

 

Ostatnio maluję tylko sobie do domu bo mam niedosyt, no chyba że nie wyjdzie to wkładam na szafę a potem zamalowuję i robię nowy :mrgreen:

 

Wovka czekam, czekam, niecierpliwie :smile: Jeszcze raz Wam dziękuję, wiedząc że komuś to sie podoba mam ochotę dalej coś paćkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerko- wszystko co ma w sobie jakąś duszę i można fajnie pograć kolorem ;) Nie lubię tylko takich nowoczesnych obrazow typu czarne tło i biały kwadrat na środku i koniec obrazu :mrgreen:

Zarobek w sumie lipny, bo ciężko jest coś sprzedac.. na Allegro konkurencja, a najgorsze jest to, ze obrazy ktore oni sprzedają są UNIKALNE, JEDYNE i zostalo .....186 z 200 wystawionych na tej aukcji :shock::? Wszystko komputerem robią.. a ludzie idioci to kupują, plakat w ramie za 200zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×