Skocz do zawartości
Nerwica.com

[GDYNIA]


Rekomendowane odpowiedzi

Nie miesiąc, a miesiące. Bo to zazwyczaj nawet do 4 czasem trwa :(

 

no i? z tym akurat sie nie spieszy...dzieciaki w zerowce sa kierowane na badania przed pierwsza klasa wiec spookojnie w ciagu roku mozna te badania zrobic

 

A czy ja mówię o 'zerówce' :)

Rodzice czasem się budzą nieco później i bardzo szybko potrzebują opinii.

No i druga sprawa, że niektóre poradnie dziwnie opisują opinie. Nic z nich nie wynika, a i zrozumieć ciężko o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie dobrego specjalisty psychologa/psychoterapeuty z Gdyni to mogę polecić tylko dr Sowińskiego. Pan Piotr to bardzo dobry lekarz i na prawdę zna się na swojej specjalizacji.

 

Podpisuje się pod tym. Bardzo długo leczyłem się u pana dr Sowińskiego. Jest jedynym w swoim rodzaju lekarzem. Widać, że pracuje z powołania. Na prawdę ze świecą szukać takich lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie dobrego specjalisty psychologa/psychoterapeuty z Gdyni to mogę polecić tylko dr Sowińskiego. Pan Piotr to bardzo dobry lekarz i na prawdę zna się na swojej specjalizacji.

Zgadzam sie w 100%. Byłem u Pana dr Piotra Sowińskiego wiele razy. Bardzo mi pomógł. Jest super fachowcem, zna się na rzeczy jak mało kto i potrafi wszystko wytłumaczyć prostym językiem tak,że trudne medyczne rzeczy wydają się być banalnie proste do zrozumienia dla zwykłego szarego pacjenta. Bardzo bardzo polecam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś, kto pomógłby wyleczyć mojego chłopaka z nerwicy serca i pomóc znów myśleć pozytywnie. Czy znacie jakiegoś dobrego psychologa na ternie Gdyni?

Piotr Sowiński, jedyna osoba która przychodzi mi do głowy z tych okolic. Przeszłam przez wielu specjalistów jednak ten okazal sie najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skoro ty, koleś z 1 postem ,się pod tym podpisujesz, to musi być prawda ;)

 

Zgadzam się, to musi być niezwykły człowiek ten dr Piotr skoro tylu jego pacjentów się rejestruje na nerwicy by opiewać jego mądrość. Jednak do takiego złotego lekarza to pewnie kilometrowe kolejki i w tym roku się nie dostaniecie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam 10 miesięcy na telefon z poradni, czy poratuje ktoś szybszą opcją psychoterapii poznawczo-behawioralnej na NFZ?

z nfz to ciężko znaleźć kogoś dobrego kto od ręki przyjmie, ale mogę Ci polecić prywatnie jeśli Cię interesuje? :) i nie, to nie ten sławny lekarz co się, aż ludzie rejestrują by o nim napisać :lol: i to terapia jest terapia taka poznawczo-behawioralna z troszkę psychodynamiczną, ale naprawde z całego serca mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nfz to ciężko znaleźć kogoś dobrego kto od ręki przyjmie, ale mogę Ci polecić prywatnie jeśli Cię interesuje? :) i nie, to nie ten sławny lekarz co się, aż ludzie rejestrują by o nim napisać :lol: i to terapia jest terapia taka poznawczo-behawioralna z troszkę psychodynamiczną, ale naprawde z całego serca mogę polecić.

 

powerball: to podaj proszę tu na forum nazwisko, jeśli możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skoro ty, koleś z 1 postem ,się pod tym podpisujesz, to musi być prawda ;)

 

Zgadzam się, to musi być niezwykły człowiek ten dr Piotr skoro tylu jego pacjentów się rejestruje na nerwicy by opiewać jego mądrość. Jednak do takiego złotego lekarza to pewnie kilometrowe kolejki i w tym roku się nie dostaniecie!

Więc nie ma co próbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukam dobrego specjalisty, który pracuje z dużym powodzeniem z zaburzeniami osobowości w Trójmiescie lub w bliskich okolicach.

Musi być to kobieta, fajnie by było jakby można się z nią było pośmiać, nie polecajcie mi kogoś z kim ciężko złapać kontakt.

metoda psychoanalityczna

 

Bardzo dziękuje za zainteresowanie,

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×