Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Czego nie śpita ? :D poza tym witam wszystkich :D

 

no niby tak, tylko, ze ten krzyzyk znika po jakims czasie, bo chodzi mi o usuniecie posta sprzed kilku dni i przy tym poscie nie ma juz krzyzyka....;/

Z tego co mi wiadomo , to post można usunąć 15 minut po jego dodaniu ;) zresztą moderatorzy chyba mają taką opcje , więc u nich musisz szukać pomocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie śpita ? :D poza tym witam wszystkich :D

 

no niby tak, tylko, ze ten krzyzyk znika po jakims czasie, bo chodzi mi o usuniecie posta sprzed kilku dni i przy tym poscie nie ma juz krzyzyka....;/

Z tego co mi wiadomo , to post można usunąć 15 minut po jego dodaniu ;) zresztą moderatorzy chyba mają taką opcje , więc u nich musisz szukać pomocy :D

Witaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, a bo fajny temat był w dziale zwiazki o 15 latce, która pisała ze swoim chłopakiem o seksie i jej mamusia to przeczytała, a ta z rozpaczy się pocieła :mrgreen: Mamusia zareagowała prawidłowo i zakazała kontaktu z owym chłopcem :D

 

-- 24 sie 2012, 00:58 --

 

OMEN1695, ciii o to mi chodziło :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, a bo fajny temat był w dziale zwiazki o 15 latce, która pisała ze swoim chłopakiem o seksie i jej mamusia to przeczytała, a ta z rozpaczy się pocieła :mrgreen: Mamusia zareagowała prawidłowo i zakazała kontaktu z owym chłopcem :D

 

-- 24 sie 2012, 00:58 --

 

OMEN1695, ciii o to mi chodziło :D:D

Taa pochlastała się i niedokrwienie mózgu skutkowało brakiem umiejetności wyjasnienia swoich czynów :lol:

HŁE HŁE,suchar roku :mrgreen:

 

 

Ja znikam,dobrej nocy towarzyszom-wariatom...

( z przymrużeniem oka oczywiście...)

Brej nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, kto? :D Dobranoc ;)

 

-- 24 sie 2012, 01:02 --

 

OMEN1695, ta dziewczynka chyba jeszcze nie kojarzyła,ze jest na pewne rzeczy zwyczajnie za młoda i sądząc po jej chaotycznym pisaniu za głupia. Chciała mamusi może na złość zrobić,że ta jej zakazuje spotkań bo się troszczy o nią to się dziewczę pochlastało haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×