Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to wogóle jest miłość, nie ma czegoś takiego......


alone_wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Beksa, chyba nigdy nie byleś tak naprawdę zakochany bez wzajemności skoro tak mówisz. pozatym jeżeli dla Ciebie zapomnieć o ukochanej osobie to jak splunąć to żal mi Ciebie.....

 

jest ci mnie żal? spadaj pedałku nie byłem zakochany i nie bede po prostu ewolucja, ja już nie posiadam tej ułomności, czerpie satysfakcje tylko z dobrego piepszenia z ładną lallą, a powiem ci jeszcze ze gust to ja mam dobry i nie kręcą mnie dody czy tam jakieś landrynki w miny, kręcą mnie tylko bystre babki z dobrym temperamentem a najczęściej decyduje tutaj jakiś szczegół w wyglądzie który mnie najbardziej kreci. Ostatnio byłem mocno podjadany pewna laską która miała na buzi jakąś szramę / blizne, wyglądała w tym przeuroczo ta szrama dodawała jej takiego drapieżnego charakteru :) ale co ja ci będę tłumaczył jęcz resztę swojego życia do tej swojej "jedynej piękności" a najlepiej napisz do Brawo nam ci na pewno doradzą. Tylko nie wal konie przed monitorem bo ci włosy wyrosną na dłoniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alone wolf bedzie Ci trzeba naprawde duzo cierpliwosci. Tez przezywalam zawod milosny...z reszta chyba jak wiekszosc ludzi :roll: i dopiero wtedy nauczylam sie byc cierpliwa,czekac az czas zrobi swoje. I dziala. Moze nie predko

zapomnisz o tej dziewczynie ale na pewno spotkasz w koncu kogos kto zastapi w Twoim sercu uczucie okropnej goryczy na slodka radosc :) Poza tym mysle, ze jestes mlodziutki i masz jeszcze mnooostwo czasu na prawdziwa milosc ;)

 

btw: wrazliwosc u faceta nie podwaza jego meskosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO NAS WSZYSTKICH JESLI KTOS NIE WIE CO TO JEST MILOSC TO NAPEWNO DOWIE SIE OGLADAJAC TO http://www.godtube.com/view_video.php?v ... 003b47d7d5 WLACZCIE GLOSNIKI I NA SAMYM KONCU POCZUJECIE TO CO JA...NIE UKRYWAM ZE TRZBA OGLADNAC TO CONAJMNIEJ 2 RAZY NO CHYBA ZE KTOS BARDZO SPOSTRZEGAWCZY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×