Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOCY, BŁAGAM!!! CO MAMY ROBIĆ?!


anidzik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny problem, mianowicie mój tata bardzo często wpada w furie grozi (np. że on wprowadzi rygor, że mama ma mu się podporządkować i koniec) i jest b.nerwowy, krzyczy, jeszcze nikogo nie uderzył... Ostatnio powiedział mamie, że jak jej się nie podoba to ma się wyprowadzić. Wydaje mi się że on wymyśla sobie, że wszyscy są przeciwko niemu, odwrócili się od niego, wywyższają się, że nikomu nie może ufać.

 

Co raz częściej pije nawet po wigilii pił z dziadkiem (chorym psychicznie), w pierwsze święto też pił i pokłócił się z wujkiem że wujek się niby wywyższa i że zawsze tak było, że każdy uważa go za głupka. A w domu zrobił mamie awanturę, że jej rodzina nigdy go nie lubiła i cały czas na niego gadają, że nawet babcia, z którą zawsze miał dobrze kontakty też go obgaduje. Boję się, że on zacznie nas bić.

:cry::cry::cry:

Dodam, że tata mojego ojca też jest chory psychicznie miał urojenia, że babcia go zdradza... zabraniał jej wychodzić z domu był agresywny i bił ją. Obecnie jest leczony farmakologicznie, lecz nadal obsesyjnie się modli dwa razy dziennie różaniec, codziennie do kościoła... Mój ojciec jest bardziej niewieżącym.

 

Błagam pomóżcie co mam robić??

Na co on jest chory??

Jak go skłonić do wizyty u psychiatry?? :cry::(:cry::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieęki za pomoc, ale moja mam nie zgodzi sie na rozwód ani na przeprowadzkę (ona myśli kategoriami typu: bo co by ludzie powiedzieli) :(:cry: ja się go nie boję ale wiem że jak jest piany to mu latają ręce a mam dwie młodsze siostry. Umiem mu powiedzieć w twarz to co myślę, ale boje sie że to puźniej będzie sie odbijało na mamie i siostrach, wiesz nie zawsze ja jestem w domu, a jak mnie nie ma to może pokazac co to nie on itd. Nie wiem może on sie zmieni ale wątpię.

Serdecznie dziękuję za poradę

Buziaki Psycho-logic

Napisz coś jeszcze

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×