Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć?


xxs

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam się przywitać na forum...

Zarejestrowałam się już jakiś czas temu ale w sumie nie wiedziałam jak zacząć, co napisac...

Więc w skrócie...

Mam 21 lat, od kilku lat cierpię na nerwicę i depresję.

Przez ostatni rok mój stan się pogorszył, jeśli chodzi o te dwie choroby.

Nigdy ich nie leczyłam, bo nie sądziłam, że się odważe.

Obecnie mieszkam w Anglii ale już za dwa tygodnie zlatuje do Polski aby zacząc jakiekolwiek leczenie, bo nie daje sobie rady...

 

[ jesli do tego czasu się nei rozmyślę, bo i tak nie widze w tym sensu]

 

dodajmy do tego, że mam zaburzenia odżywiania .

 

jestem zdana na sama siebie i nie wiem gdzie powinnam się udać, co robić, jak etc.etc. ..

 

Może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc/naprowadzić...

 

Z góry dziękuję.Pozdrawiam.

 

Paulina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxs, Musisz jak najszybciej udać się do psychiatry. szukaj dobrego. Popytaj ludzi i szukaj. Na pewno przepisze ci lekarstwa i zaleci psychoterapie.Leczenie może potrwać , i nie należy się tym zrażać.Szkoda , że nie zaczelaś się leczyć od razu...Ale jestem pewna , że sobie poradzisz.Pamiętaj ;NA DEPRESJĘ SIE NIE UMIERA.TO choroba wyleczalna. Nerwica rownież.Trzymaj się i pisz jak będziesz mieć doła.pA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj. Dobrze że zdecydowałaś się na rozpoczęcie leczenie. Lepiej nie rezygnuj z tego, przecież nic złego ci tam nie zrobią a mogą pomóc. Jeśli chciałabyś mogłybyśmy popisać do siebie, może nie byłabyś tak samotna w tym cierpieniu jakie przeżywasz. Zaburzenia odżywiania też mi są bliskie ale chyba co innego niż ty sądząc po twoim nicku. Jeśli będziesz miała ochotę zawsze stoję otworem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć xxs, miło Cię poznać. Co do specjalistów - w subforum Oferty na pewno znajdziesz jakieś namiary z Twoich okolic. Nie zwlekaj - mimo iż nie wierzysz, bo przecież nic nie masz do stracenia a jeśli nic nie zrobisz, będziesz miała coraz większe pretensje do siebie samej, wyrzuty Cię z czasem doprowadzą na krawędź... A gdy już pójdziesz do specjalisty, nie owijaj w bawełnę - mów prosto z mostu - bo oni są dla Nas, nie na odwrót - zbyt często o tym zapominamy! Przecież nie chcesz tak żyć! Walcz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×