Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to co odczuwam to jest lęk?


fixumdyrdum

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, bardzo proszę o Waszą opinię. Może to nie jest lęk, a co innego i jestem źle leczony???

Uczucie niepokoju, podenerwowania bez przyczyny (choć przyczyną może być "lęk antycypacyjny"), miękkich zimnych nóg, dodatkowo mokrych i zimnych, czasami zimnych dłoni. Ogólnie jest mi zimno.
Uczucie ucisku/ciężaru w klatce piersiowej i ucisku w przełyku, czasami przymus chodzenia "w te i we wte".
Wieczorami jest lepiej. Po benzo czasami mija podnerwowanie, ale pozostałe ucisk i ciężar w klatce pozostaje, tak jakby było to fizyczne zmęczenie.
Ciekawe jest to, że jeśli wstanę rano, tak ok. 7.00 (kładę się spać ok. 23.00), przez jakiś czas tego nie ma - nawet z godzinę.
Ogólnie po przebudzeniu jest OK, dopiero po jakimś czasie pojawiają się atrakcje.
W nocy, gdy wstanę - jestem zdrowy.


Zaczynam się zastanawiać czy tych moich stanów nie nakręcają "papierosy" (palę wkłady Glo). Może nikotyna mi nie służy.
Aktualnie jestem na:

Olanzapina 5mg 1/2-0-1
Sertralina 100mg 1-0-0 (od 21.09.)
Pregabalina 75mg 1-0-1
Senaxa PR 2mg 0-0-1
Agomelatyna 25mg 0-0-1

Doraźnie Cloranxene 2,5mg ew. Xnx 0,25. Tylko, że doraźnie to prawie codziennie.
Ile ta Sertralina może się rozwijać?

Czuję się do d*py, intelektualnie jest lepiej niż było, ale psychosomatycznie dalej kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×