Skocz do zawartości
Nerwica.com

Za duża dawka zoloft i inne ssri


Mufiśka

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka jak tam u was? Czy wy też tacy senni jesteście na lekach ssri? Ja jestem bardzo, mam też tarczycę chorą niedoczynność i hashimoto, ale ta senność mnie wykańcza, mam nadzieję, że może się ustabilizuje z czasem jakoś, napiszcie jak to u was bywa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mufiśka napisał(a):

Hejka jak tam u was? Czy wy też tacy senni jesteście na lekach ssri? Ja jestem bardzo, mam też tarczycę chorą niedoczynność i hashimoto, ale ta senność mnie wykańcza, mam nadzieję, że może się ustabilizuje z czasem jakoś, napiszcie jak to u was bywa 

 

Ja byłam aż za bardzo pobudzona, nie mogłam spać, więc dostałam dodatkowo coś nasennego 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Monstera napisał(a):

 

Ja byłam aż za bardzo pobudzona, nie mogłam spać, więc dostałam dodatkowo coś nasennego 😅

No i tak źle i tak nie dobrze 😁 ja ciągle myślę o drzemce i kocyku 🤨 być może jakoś będzie z czasem troszkę lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie też zauważyłam, że koleżanka sertralina jest bardzo chwiejna, są momenty w ciągu dnia, że jest super jest energia i normalność, a przykładowo w drugiej części dnia już nastrój spada, niby nie ma lęków, ale jakieś takie osłabienie się wkrada, no nie ma takiej stabilności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×