Skocz do zawartości
Nerwica.com

Asertin, Trittico, Ketilept


Cezar23

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Cezar23 napisał(a):

Czy po braniu asertin 50 2 tabletki rano, Trittico i Ketilept 2x 25 przez ok 2 tygodnie mogę próbować te leki odstawić ? Jak sprawa z alkoholem ? Może to głupio zabrzmi ale czy pol litra mogę wypić przy sobocie ? 

Bardzo głupio to brzmi. Bierzesz dwa tygodnie i już chcesz odstawić w dodatku radząc się ludzi którzy sami się leczą, a eksperymenty z alkoholem to robią doświadczeni zajadacze zaczynając po troszku i sprawdzając reakcję organizmu i psychiki. Pół litra już na początku leczenia które chcesz przerwać właśnie z okazji tej butelki? Szacun🙏 No chłopaku, tutaj nikt Ci nie doradzi i nie odpowie na takie pytanie, a jak zapytasz lekarza to Ci się karze puknąć w czoło. Pierwsze miesiące to piekielna burza w neuronach, a Ty chcesz dolać łatwopalnego eliksiru🤭😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cezar23 napisał(a):

Czy po braniu asertin 50 2 tabletki rano, Trittico i Ketilept 2x 25 przez ok 2 tygodnie mogę próbować te leki odstawić

Zgodnie z regulaminem użytkowicy nie ustalają sobie leczenia. Za to są wyciągane konsekwencje. 

 

2 godziny temu, Cezar23 napisał(a):

Może to głupio zabrzmi ale czy pol litra mogę wypić przy sobocie ? 

Leki i pół litra odpowiedz sobie sam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Cezar23 napisał(a):

Czy po braniu asertin 50 2 tabletki rano, Trittico i Ketilept 2x 25 przez ok 2 tygodnie mogę próbować te leki odstawić ? Jak sprawa z alkoholem ? Może to głupio zabrzmi ale czy pol litra mogę wypić przy sobocie ? 

Nawet ciężko mi to skomentować teraz. Nie wiem czy piszesz to na serio czy nas podpuszczasz 🤔 

Po pierwsze te leki to nie jakieś tam witaminy, tylko dają nam nieźle w kość i mieszają. Po drugie- alkohol? Przy takich lekach nie powinno się wcale pić alkoholu. Wiem że niektórzy piją ale nie w takich ilościach. 

Zresztą to twoje życie i zdrowie, więc rób co chcesz na własną odpowiedzialność nie wciągając w to ludzi z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę 1/3 tbletki trittico na sen, jakoś od 1,5 roku. W międzyczasie próbowałem to odstawić, myślałem, że ponieważ zmieniłem plan dnia, wstawałem wcześnie rano, to  chciałem mieć bardziej przytomny umysł, no i przeszkadzało to mega wysychanie w ustach. 

 

Lekarz i powiedział, że się od niego uzależniłem po tym czasie, to prawda? Ponoć, wg oficjalnego przekazu lekarskiego, od antydepresantów nie można się uzależnić? Bo jeśli tak, to równie dobrze mógłbym łykać jakieś miorelaksanty i spanie byłoby szybsze, głębsze i jakby mniej problemowe. 

 

Do trittico dołączałem katrel w minimalnej dawce. 

 

W każdym razie:

- to przestało raczej działać, od jakiegoś czasu nie śpię już tak dobrze, jak dawniej

- wysychanie w ustach przeszkadza coraz bardziej

 

Postanowiłem więc specyfiki odstawić. Ponieważ dawki są żadne, jedynie okres spożywania długi, to odstawiennie mogę tylko manipulować dniami, więc czy dobry będzie taki schemat?

 

- przez 1 tydzień łykać ww zestaw co drugi dzień?

- przez 2 tydzień co 3 dzień?

- w 3 tygodniu albo odstawić w ogóle albo przedłużać o jeden dzień co tydzień aż do 7 tygodni

 

Wiadomo, że przy dużych dawkach leku schodzi się stopniowo zmniejszając dawkę. Tutaj nie mam jednak co na dawce zmniejszać.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×