Skocz do zawartości
Nerwica.com

Złość niszczy moje relacje z ludźmi


Smutne Serce

Rekomendowane odpowiedzi

Straciłam przez ciągłe złoszczenie się pierwszego i jedynego chłopaka.Potem długo unikałam facetów nie miałam nawet kolegów ani znajomych.Tak miałam przez 5 lat

Teraz pojawił się ktos kto mnie lubi.

Spotykamy się ze sobą od 8 miesięcy nie jest to związek ale spędziłam z nim tyle czasu ile nigdy z nikim.

Jednak od trzech tygodni czuje że zaczyna mnie irytować.

Po prostu sprawia że nie panuje nad sobą.

Mamy nawet trudności z ustalenie daty i godziny spotkania...

A ja z jednej strony nie chcę go stracić a z drugiej strony tak mnie to wkurza że myśle o zakonczeniu relacji.

Uważam że coś się popsuło między nami.

Często przychodzą mi do głowy takie mysli że "nie chce go już znać"chociaż nic złego nie zrobił.

Może to dlatego ze albo miałam brak relacji z facetami albo wszelkie relacje z facetami trwały maksymalnie 4 miesiące?

Cziuje ze musze od niego odpocząć ale on nie może tego zrozumieć...

Pomóżcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz od niego odpocząć, czy uciec od swoich uczuć :?: Myślę, że tutaj tkwi problem i warto byłoby dowiedzieć się, dlaczego tak uciekasz przed uczuciami. Agresja wynika ze strachu przed tym co czujesz. Boisz się im poddać, być może w obawie, że może być ciężko. Takie wybuchy agresji bywają również formą sprawdzania partnera - ile jest w stanie wytrzymać. To jest bardzo okrutne i niestety - szybko zniechęca. Czy nie warto powalczyć o tą znajomość :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×