Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przerwa techniczna na Forum 26 kwietnia od 11.00


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, acherontia styx napisał(a):

W dupę niech se wsadzą te prace techniczne, spierbandolili jeszcze bardziej. Teraz jak kliknie się na logo Nerwica.com to przenosi do portalu abc.zdrowie, a wcześniej przenosiło na stronę główną forum.

Dokładnie, do tego jeszcze innych parę kwiatków jest 😏 jak np nadchodzący na siebie tekst 😏

Dobra przycisk nerwica już działa 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam możliwości zalogować się loginem i hasłem, musiałam podać mail przypisany do konta oraz hasło. Problem w tym, że to jest moje "tymczasowe" konto, które założyłam kiedyś jak miałam problem z zalogowaniem się na moje główne konto, a na tym głównym koncie nie pamiętam maila, więc jeśli nadal trzeba będzie się logować kombinacją e-mail + hasło, to nie odzyskam już mojego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wpisując dobry login i hasło nawet się na kompie zalogować nie mogę -,- na tel mam zapamiętane ale na tel rzadko korzystam z forum.

 

EDIT: po zresetowaniu hasła na takie same jak miałam wcześniej udało mi się zalogować.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, acherontia styx napisał(a):

Fajnie że wpisując dobry login i hasło nawet się na kompie zalogować nie mogę -,- na tel mam zapamiętane ale na tel rzadko korzystam z forum.

EDIT: po zresetowaniu hasła na takie same jak miałam wcześniej udało mi się zalogować.

Miałem dokładnie to samo - zresetowałem hasło wpisując to samo co wcześniej i zadziałało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dryagan napisał(a):

@serek17 przecież piszesz ze swojego konta, to o co chodzi? Jesteś zalogowany...

 

4 godziny temu, serek17 napisał(a):

Nie miałam możliwości zalogować się loginem i hasłem, musiałam podać mail przypisany do konta oraz hasło. Problem w tym, że to jest moje "tymczasowe" konto, które założyłam kiedyś jak miałam problem z zalogowaniem się na moje główne konto, a na tym głównym koncie nie pamiętam maila, więc jeśli nadal trzeba będzie się logować kombinacją e-mail + hasło, to nie odzyskam już mojego konta.

 

Co do zmian, to wg. mnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, serek17 napisał(a):

Nie miałam możliwości zalogować się loginem i hasłem, musiałam podać mail przypisany do konta oraz hasło. Problem w tym, że to jest moje "tymczasowe" konto, które założyłam kiedyś jak miałam problem z zalogowaniem się na moje główne konto, a na tym głównym koncie nie pamiętam maila, więc jeśli nadal trzeba będzie się logować kombinacją e-mail + hasło, to nie odzyskam już mojego konta.

Sorki, nie zauważyłem tego... No to trudna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dryagan napisał(a):

@LiwonskieTerrarium jakie było Twoje główne konto? Mogę przypomnieć w pw. jaki adres jest z nim powiązany. Też miałem problem z zalogowaniem, ale reset pomógł i jest ok

 

Napisałem. Niemniej sprawę warto przekazać opiekunom IT. Nie każdy zaglądnie do tego tematu. Niektórzy też stwierdzą, że trudno i odejdą z forum.

image.thumb.png.2c03d9c8c3b4bfbee7b4a763a076a884.png

Edytowane przez LiwonskieTerrarium
fajny obrazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, shadow_no napisał(a):

Cześć,

problemy z logowaniem powinny zostać przed chwilką rozwiązane. Powinno być teraz OK

No nie do końca. Mi raz loguje przy pomocy maila, a za chwile nie, muszę wpisać login i dopiero zaloguje. Innym razem na login nie wchodzi, tylko na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×