Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja w szpitalu


Konrad85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od 2,5 tygodnia przebywam na oddziale psychiatrycznym. Biorę mozarin 15mg, pregabaline 75 i trittico na sen. Początkowo wszystko szło małymi kroczkami do przodu. Jednak 2 dni temu wszystko się zawaliło, jestem bardzo zmęczony i mam ciągle ataki paniki i zacząłem mówić o samobójstwie. Wczoraj było tak źle, że musiałem dostać zastrzyk lorazepamu. Lekarze mnie uspokajają, że tak może być w depresji, że lek nie zaczął jeszcze działać. Nie mam powodu im nie wierzyć,  ale nie wiem, jak sobie dłużej poradzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Konrad85 napisał:

Lekarze mnie uspokajają, że tak może być w depresji, że lek nie zaczął jeszcze działać.

Bo tak prawdopodobnie jest. Wiem że czekanie na lepsze jutro jest trudne, ale warto. Lęki akurat nasilają się na początku leczenia, ja miałam tak że ataki paniki u mnie były kilka do kilkunastu w ciągu dnia. Spisywałam na kartkach różne rzeczy bo byłam pewna że umrę itp. 

Osobiście też czuję się od kilku dni gorzej i słabiej. Najlepiej bym z łóżka nie wychodziła. 

Dasz radę. Ja tam wierzę w ciebie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja mam wrażenie jakby lekarze cofali się w postępach leczenia . Kiedyś inne leki były i inne spojrzenie lekarzy . Teraz serotonina na wszystkie bolączki i wmawianie że to pomoże . W szpitalu trzeba uważać na to co się mówi . Ja gdy wspomniałem o poprawie kiedyś przy bromergonie to prof zlecił selegiline po której spać nie mogłem a nic bardzo do niej nie mogli dodać. Zmienić też nie chcieli bo trzeba 2 tyg czekać po niej by inny lek podać. Powiedziałem lekarz że zagrzeźlismy i teraz jedyne co mogą to dołożyć agomelatyne i na bank ordynator zleci jutro . Tak też się stało . Nie dlatego że miała pomóc tylko dlatego że przez błędy z selegilina nic więcej nie mogli. A pacjent cierpi . Wypisałem się i zacząłem sam się leczyć Tzn prywatnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×