Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile to jeszcze potrwa?


czester_b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od pół roku choruję na depresję. Zaczęło się na jesień, nie mogłem spać po nocach, ciągle płąkałem i po dwóch miesiącach poszedłem do lekarza. Ten przypisał mi Anafranil i Luxetę, tylko że po czterech miesiącach brania tych leków nie widzę większej poprawy, po miesiącu przestałem płakać, jestem trochę spokojniejszy, ale nadal męczy mnie bezsens tego wszystkiego i kompletny brak energii na wszystko, i tak od ponad dwóch miesięcy nic się nie zmienia.

Czy mógłby mi ktoś doradzić? Ile czasu u was to trwało? Po jakim czasie odczuliście poprawę i jak długo się leczyliście?

Ja już niestety zaczynam tracić nadzieję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

ja juz nawet przed lekami zaczełam psychoterapie , nie piszesz nic na ten temat, moze tez powinienes zaczac chodzic a nie tylko bazować na lekach?poza tym ja biore seroxat, moze zapytaj o inny lek?ale przede wszystkim radze terapie

 

pa. tez miałam ogromne problemy ze snem, depresje, stany lekowe i natrectwa

 

pozdrawiami powodzenia na terapii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie stuknal wlasnie rok leczenia farmakologicznego.....i jest znaczaca poprawa. Z tymze od paru miesiecy chodze rowniez do psychologa, ktory wyprowadzil mnie z dolka. Naprawde warto chodzic na takie spotkania, bo one bardzo pomagaja i skracaja czas leczenia. A z antydepresantami to jest tak ze dzialaja dopiero podajze po paru miesiacach i to nie jest tak bardzo widoczna poprawa. Na depresje ludzie potrafia leczyc sie nawet po pare lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×