Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Dryagan napisał(a):

Dobra, dobra, masz...

No to ja rozumiem 🤪 dziękować

Ja dzisiaj też nie mogłam wstać z łóżka 🤨 prawie zaspałam, poszłam obudzić dzieci do szkoły to córka spała dalej🤦 5 minut przed przyjazdem samochodu ją poszłam obudzić jeszcze raz, jesooo. Do tego u mnie taka mgła była jak mleko, nic nie było widać.

3 godziny temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka nie masz jeszcze kawy? A jaką lubisz najbardziej pić?

No nie mam 🥺 Jacobs zielony. Syn mi użycza swojej rozpuszczalnej w smaku trochę podobna ale mocniejsza.

2 godziny temu, spidi napisał(a):

Dzień dobry

Zestaw startowy + kawusia i zaczynamy ten piękny dzień ;)

 

IMG_20230616_083030.jpg

A to ja już po 6 miałam zestaw startowy 😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dryagan napisał(a):

Nie pij rozpuszczalnej, bo to nie jest prawdziwa kawa. Błe

Też za bardzo nie przepadam, ale mój stary ma tak nie dobrą kawę że aż mi niedobrze jest 🤪 ale już mam swoją 😅

3 godziny temu, Dryagan napisał(a):

Dlatego, że w smaku obrzydliwa.

To chyba jednak zależy jeszcze jaka. Ja kiedyś lubiłam te trzy w jednym a dzisiaj ich nie rusze, fuj. Ja ogólnie to lubię sypane kawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Też za bardzo nie przepadam, ale mój stary ma tak nie dobrą kawę że aż mi niedobrze jest 🤪 ale już mam swoją 😅

To chyba jednak zależy jeszcze jaka. Ja kiedyś lubiłam te trzy w jednym a dzisiaj ich nie rusze, fuj. Ja ogólnie to lubię sypane kawy. 

Każdy ma swoje upodobania smakowe. Ja lubię sypaną wosebę, szczebiotka zieloną jacobs, co dla mnie smakuje jak ocet i ją nawet po zapachu rozpoznam, bez próbowania. Nie akceptuje mleka do kawy, bo się wtedy robi z niej napój. Z rozpuszczalnych jedynie akceptuje nescafe intenso i ewentualnie espresso. Ostatnio kolega mi zrobił żółtą Tchibo i jej nie wypiłem. Każdy ma swoje:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że piję teraz tylko z ekspresu - przyzwyczaiłem się i inna mi po prostu nie smakuje. Kupuję kawę wprost z rzemieślniczej palarni, żadne tam sklepowe kawy. Zupełnie inny smak... Może gdybym nie spróbował to dalej bym pił rozpuszczalną. Ostatnio kupuję taką - wczoraj świeża dostawa:

image.png.de608ca6a4851fcd2fe3c747f19e6ea2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się dzieje z Polakami. Znaleźli ciało dziewczyny co zaginęła w Grecji. 500 m od wyrzuconego telefonu;// szkoda... znajomy cholera tfu. A ta rodzina w Londynie? Może się facet zakręcił z mafia, ale pewnie rozszerzone samobójstwo jak ich pelno. Okropne;( i te dzieci Bóg wie winne..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Jesooo jak mi się ostatnio nic nie chce 😮‍💨 dzisiaj u mnie straszna mgła a młodszy syn ma wycieczkę szkolną i się boje strasznie😮‍💨 

Jeszcze tylko 5 dni i wakacje. Muszę dzisiaj albo jutro rano🤔 zrobić tort urodzinowy dla córki. Matko jak ten czas szybko leci, kończy 17 lat a ja mam wrażenie że urodziła się tak niedawno 🤨 starzeją mi się te dzieci strasznie szybko.

W dniu 17.06.2023 o 22:13, ala1983 napisał(a):

Żółta Tchibo jest faktycznie ohydna.

To fakt, też jej nie lubię jest strasznie dziwna w smaku.

33 minuty temu, Jurecki napisał(a):

Głodny jestem. Płatki już się studzą i zaraz będę jadł :smile:

 

Witam.

Smacznego. Ja już zjadłam i kawę wypiłam godzinę temu.

13 minut temu, Dryagan napisał(a):

Ostatnio cały czas  śpię,

Ja może nie śpię bo nie mam warunków do tego ale gdybym mogła to bym to robiła. Jestem mega słaba ostatnio. Zasypiam na stojąco i nie wiem dlaczego 🤨 może to kwestia pogody🤔 wczoraj było tak mega duszno znowu a wieczorem mega burza i ulewa że aż baliśmy się że nam namiot utopi, aż boje się tam iść zobaczyć bo dzieci mają w nim zabawki ( bawią się w nim😅)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry misiaki 😁 

Trzy dni! Tylko trzy dni szkoły zostały 😁i nie będę musiała wstawać o 6 rano😁🥳😅 

Dzisiaj moja córka ma 17 urodziny. Niedługo będą robić jej tort bo nie chciałam żeby widziała co wymyśliłam 😁 w zeszłym roku nie dałam rady robić tortów dla dzieci 😮‍💨 

Mija mi właśnie rok od pierwszego ataku paniki 😮‍💨 tzn pierwszego po kilku latach. I nie wiem czy mój głupi organizm chce mi zrobić na złość czy jak🤨 ale od wczoraj boli mnie serduszko 😮‍💨 może moja podświadomość broi 🤔a może to przez tą duchotę 🤔 sama już nie wiem. 

Bądź co bądź to już rok. Rok męczarni. W lipcu zaczęłam brać dopiero leki, więc w lipcu będzie rok od rozpoczęcia leczenia. Jejku jak ten czas szybko zleciał. I kurcze! Jestem prawie rok na forum 😁😅 

 

Wstajemy leniuchy! Ja już po śniadaniu i po kawie. Miłego dnia wam życzę 🖤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka moja kaka robiła pyszny tor orzechowy z masą kawową i cytrynową.

U mnie dzisiaj jest ciepełko na polu :D

No u mnie też takie były. Ja chętnie bym zrobiła z kawą ale ze względu na młodsze dzieci nie robię. Ja mam masę śmietankową, ale płynie mi strasznie bo jest tak duszno że szkoda mówić. Na raty nakładam 😅 do tego starłam gorzką czekoladę, tak naprawdę mocno gorzką 🥴 ja nie lubię ale córka tak. I obsypałam boki. Z mlecznej rozpuściłam i zrobiłam takie zawijasy różne na papierze, później ściągnę i włożę na górę tortu. Czekam na owoce jeszcze 🤪 i w sumie będzie gotowe. Dzisiaj szybciej wraca więc muszę się wyrobić przed tym. Dzisiaj ona prowadzi pierwszą część zakończenia roku szkolnego 😏 więc niedługo będzie koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×