Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aciprex


Siemasiema

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o łączenie escitalopramu z alkoholem, to nie jest to zupełnie przeciwwskazane. Jednak alkohol w dużych ilościach z racji swojego działania depresyjnego (z tym, że to nie ma nic wspólnego z depresją jako chorobą jak coś!!!), może nasilać albo osłabiać działanie leków psychotropowych. Myślę, że dwa piwa na tydzień to spokojnie, byle nie codziennie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książkowo napisałeś tak jak lekarze ale bardziej chodziło mi czy 2 np na wieczór można.to co napisałeś to wszystko wiem psychiatra nawet mówił że można jedno dwa ale bardziej chciałbym opinie osób które zazywaja ten lek i probowali piwka

Edytowane przez Siemasiema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Siemasiema napisał:

Książkowo napisałeś tak jak lekarze ale bardziej chodziło mi czy 2 np na wieczór można.to co napisałeś to wszystko wiem psychiatra nawet mówił że można jedno dwa ale bardziej chciałbym opinie osób które zazywaja ten lek i probowali piwka

Ale nikt Ci nie powie jak Ty konkretnie zareagujesz na połączenie leków z alkoholem bo to kwestia indywidualna. Jedni nie odczują w ogóle, inni będą mieli delikatny zjazd kolejnego dnia.

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×