Skocz do zawartości
Nerwica.com

natręctwa religijne


biedak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może nie miałem .

Ale z tego co wiem musiałbyś swiadomie podpisać wiec to lęk ,nerwica.

W moim oddczuciu może się czegoś nasłuchałeś z yt i to zryło trochę beret.

Ogólnie jak jesteś katolikiem to jak ja mozna trafić na wiele złych materiałów które mogą być sprzeczne z wiarą katolicką.

Mogą być takie osoby które nie mają pojecia o kwestiach wiary wiec mogą we własny sposób interpretować różne rzeczy.

Trzeba być dobry dla bliżnich, trzeba się strzeć grzechu i potrzeba pomocy innym.

Trochę luzu bo wiem na swojej skórze ze można zryć sobie psychę a im wiecej się mysli tym większy mozę z tego chaos wyjść i bedzie problem który nie latwo wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, cezarB napisał:

Ja może nie miałem .

Ale z tego co wiem musiałbyś swiadomie podpisać wiec to lęk ,nerwica.

W moim oddczuciu może się czegoś nasłuchałeś z yt i to zryło trochę beret.

Ogólnie jak jesteś katolikiem to jak ja mozna trafić na wiele złych materiałów które mogą być sprzeczne z wiarą katolicką.

Mogą być takie osoby które nie mają pojecia o kwestiach wiary wiec mogą we własny sposób interpretować różne rzeczy.

Trzeba być dobry dla bliżnich, trzeba się strzeć grzechu i potrzeba pomocy innym.

Trochę luzu bo wiem na swojej skórze ze można zryć sobie psychę a im wiecej się mysli tym większy mozę z tego chaos wyjść i bedzie problem który nie latwo wyjść.

Dziekuję za wsparcie. Byłem kiedyś na oddziale dziennym psychiatrycznym i była tam kobieta , która wspominała, że jej się przytrafiło to samo. Żeby cyrograf był ważny to musiałbym go świadomie podpisać,a tego nigdy na papierze nie zrobiłem, więc jestem święty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wyobrażenia, że popełniam grzech blużnierstwa  przeciw Duchowi Świętemu. A w Piśmie Świetym jest napisane, że "Kto zblużni przeciw Duchowi Świetemu temu nie odpuszczą, ani w tym wieku, ani w przyszłym." Przez to się załamałem. Myślałem, że przez 1 wyobrażenie czeka mnie kara wieczna. Teraz wiem ,że nie. Bo według wiary Katolickiej to grzech przeciwko Duchowi Świętemu to nie wiara w miłosierdzie Boże i wiara ,że Bóg nie jest sprawiedliwy. Prawda jest jak zwykle pośrodku. Łykam sulpiryd 50 mg i tak myślę.

Zdrowia ,wszyskim życzę. Zostańcie z Bogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×