Skocz do zawartości
Nerwica.com

"lex TVN"


Illi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.09.2021 o 09:56, wiejskifilozof napisał:

Niech tam mają.Te koncesję.Ale mają tak lewicową ideologię. Promuję te całe LGBT.Że to już przesada.W każdym wydaniu Faktów.Wciskają ich.

To co emitują to odrębna sprawa. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza to nie ma obowiązku oglądać. Natomiast brak koncesji to byłoby jednak w jakimś sensie ograniczało jednak wolność mediów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, z o.o. napisał:

Akurat o LGBT to prawica non stop nawija. Uwzięli się na nich.

Prawica to wszędzie widzi LGBT :D Oni nawet w instalacji powstałej w Lesznie potrafili się doszukać przekazu flagi.... to już akurat zakraja o paranoje... Ostatnio fundacja Pani Godek złożyła ustawę zakazującą marszy LGBT. Nie chcę szerzyć plotek, ale przy pobieżnym czytaniu tej ustawy wydaje mi się, że zabroniłaby ona również noszenia symboli promujących LGBT. 
Są też punkty, które wg mnie są dobre:
- zakazanie używania w zgromadzeniach przedmiotów erotycznych
- zakaz chodzenia nago

- zakaz przebrań erotycznych i seksualnych. 
Każdy powinien móc wyrazić swoje zdanie i poglądy, jednak nie musi to być robione w sposób obsceniczny. Zwłaszcza w miejscach publicznych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tematu marszów równości, zakazałabym parady katolików na Boże Ciało, bo religię powinno się wyznawać w zaciszu domowym, a nie publicznie się z nią obnosić, żeby niewinne dzieci patrzyły. Na szczęście mieszkam w kraju ateistycznym i odcinam się całkowicie od Waszego polskiego bałaganu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 21:58, wiejskifilozof napisał:

To coś to dziecko. I nie ma szans  na mordowanie dzieci.

Czyli uważasz, że mordowanie kobiet w imię ocalenia "dziecka" jest ok?

Niedawno  odeszła kobieta - uśmierciło ja podobne podejście. Podejście prawnie usankcjonowane, wywołujące presję na lekarzy, którzy boją się podejmować działanie uzasadnione wskazaniami medycznymi. Wygląda, że przyczyniłeś się do tego.

Kobieta nie jest więźniem tego świata. Jest człowiekiem i ma prawo podejmować wszelkie decyzje dotyczącą własnego ciała. Płód nie jest dzieckiem dopóki kobiecego ciała nie opuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 20:28, wiejskifilozof napisał:

Całujący się dwaj faceci.To nie zbyt miły widok.Raczej Polska nie będzie ateistyczna. Ja tam wolę publiczne wyznawanie wiary. Niż cudaka w tęczy.

Będzie. Popatrz sobie w statystyki.

Oj zapomniałem, do prawactwa żadna argumentacja nie dociera.

Beton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×