Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie Dżejmson trzeba wierzyć,że się uda :D Bardzo podoba mi się twoja postawa, tak trzymać :smile: Koszykova uszy do góry,bo na pewno coś z tego będzie tylko trzeba chcieć to zorganizować i mieć nadzieje,że wypali,bo od siedzenia i nie robienia nic się nie zmienia. :smile: Wierze,że jest dóżo ludzi takich jak my ,którzy potrzebują wsparcia na spotkaniu z osobami podobnymi do siebie którzy mogliby ich wysłuchać i wymienić się wspólnymi doświadczeniami. Trzeba chociaż próbować,bo ja też sama nie mogę znaleść takiego kolegi/koleżanki w swoim mieście z którym zawsze o każdej porze mogłabym pogadać o niemiłych dla mnie rzeczach,brakuje mi tego i serdecznie zachęcam wszystkich ludzi do uczestnictwa w takim zlocie. Fajnie by było gdyby zlot odbył się w stolicy podbeskidzia-moim mieście ;) Jakby ktos potrzebował jakiejś pomocy w sprawie zorganizowania zlotu to służę pomocą. Chociaż nie wiem jak to się organizuje,bo nigdy nie miałam okazji brać udziału w czymś podobnym,ale chętnie nabiorę doswiadczenia.

Pozdrawiam ciepło Agata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

U mnie sytuacja z depresją powoli się normuje. Nie mam już takich wahań od myśli s. do euforii. Niestety lęki dalej się mnie trzymają. No ale biorę sertralinę dopiero miesiąc, więc może jeszcze się rozkręci. Nie wiem czy psychoterapia coś da, ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×