Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

rok....równo rok

dzis stojąc przy grobie

wykasowalam jego numer z telefonu

zabolalo bardziej niz myslalam ze zaboli ....

do zobaczenia kiedys.....

 

images?q=tbn:ANd9GcRTl9Jc3yfxSoM8zbWb-7NgPBJEC4n9hvF4K7bTvgkqzMf1uegZ

 

Też dziś o Darku myślę :(

 

Nel nie powinnaś tak się zadręczać. Czas idzie do przodu. Jedni się rodzą, inni odchodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Z czasów dawnej swietności forum wspominam taką paradoxy (nie wiem może i tu siedzi teraz ale pod innym nickiem- sam go przecież zmieniłem bo mi tu konto usunęli bo za długo nie pisałem przez 3 lata). AgusięW to chyba kojarzę nawet z dawnych czasów oraz taką Monię czy Monisie z MEGA-HURTOWĄ dosć ilością postów. ;) Zauważyłem też, że z reguły ludzie tak piszą do siebie będąc z podobnego rejonu zamieszkania. Ja np jestem z okolic Szczecina i obserwujac wpisy osób z tej samej okolicy to oni trzymają się raczej wokół siebie, spotykają sie ze sobą a z resztą na forum to tak tylko od czasu do czasu. Szczerze mówiąc interenetowych znajomości to też mam już sporo więc być może kierunek szczeciniaków jest tym w którym powinienem zacząć podążać? ;) No bo np co mi da pisanie z warszawiakami albo z lublinianami jak ja się z nimi prawdopodobnie nigdy nie spotkam. Już kiedyś dawna sympatia pisała mi, że lepszy ktoś na miejscu niż ZŁOTY PANICZ za 7-mioma górami i za 7-mioma lasami. :P Z reguły ja jednak szukam towarzystwa wg zainteresowań i osobowości a nie wg miejsca zamieszkania hehe :smile: Tym nie mniej szukanie towarzystw w okolicy wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Forum to tylko forum. Większość moich znajomości rozpływa się w necie wcześniej czy później. Nieliczne się utrzymują ale to tak bez mojego większego zaangażowania też już widzę dawno nic by z tego nie było. Chyba znajomości internetowe zaczynają być w odwrocie. Przejada sie ludziom powoli net i facebook. Wraca REAL że tak powiem. Ech nie nadążam za modą. :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AdrianR, ja mam kontakt z Paradoxy, ma się dobrze i chyba już tu nie zagląda.

Dorosłe życie itp. ;)

Ja też sam już tu rzadko zaglądam,postanowiłem tak bo się aż tak uzależniłem,że pierwszą rzeczą jaka bylo powstaniu z łóżka to zaglądanie na forum.

Cieszę sie,że troszkę odpuściłem bo takie uzależnienie nie jest dobre. :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AdrianR, ja mam kontakt z Paradoxy, ma się dobrze i chyba już tu nie zagląda.

Dorosłe życie itp. ;)

Ja też sam już tu rzadko zaglądam,postanowiłem tak bo się aż tak uzależniłem,że pierwszą rzeczą jaka bylo powstaniu z łóżka to zaglądanie na forum.

Cieszę sie,że troszkę odpuściłem bo takie uzależnienie nie jest dobre. :nono:

dzięki wielkie Thazek za informację, ze ona żyje i ma się dobrze. :tel2: Ech Człowiekowi czasem pozostnie tak SILNY sentyment, że jeszcze myśli o kimś nawet po kilku latach. Może po prostu tak jest, że wyjątkowych ludzi się zapamiętuje po wsze czasy. ;)

Ja tak nie mam, że muszę zaspokoić głód forum jak palacz papieroska hehe albo alkoholik się napić. (mieliśmy w latach 80-tych takiego malarza od remontu, który jak się nie napił to jemu się ręce trzęsły jakby miał Parkinsona. Pamiętam, ze rodzice zostawiali jemu flaszkę w lodówce bo inaczej nie mógł normalnie malować ścian -TO BYŁ GOŚĆ hehe) Jak mam dużo na głowie to jak wieczorem wracam to tylko już mi się chce pooglądać jakiś serial w TV (The walking dead, Z archiwum X, czasem Dynastię - serial nie stracił nic z fenomenalności mimo upływu lat :great: a wychowałem się na nim kiedyś. ;)

Ja to się może bardziej uzależniłem od Facebooka ale to też nie jest tak, że się trzęsę jakbym tam danego dnia nie wszedł. :P Czasem i zapomnę w ferworze obowiązków dnia i też jest SPOKO. ;)

Poza tym to co chciałem napisać najważniejsze i na początku zapomniałem to fakt, że za czasów Paradoxy forum miało zupełnie inny klimat. Bardzo miło wspominam czata oraz taki inny portal na którym gadaliśmy ze sobą na głos przez zestawy słuchawkowo-mikrofonowe i czasem śpiewaliśmy piosenki. :lol: To był CZAD> :great: Teraz obecne forum to już tylko namiastka tego co było kiedyś. Cóż, nowe pokolenie. inni ludzie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×