Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kielce] i okolice


didado1

Rekomendowane odpowiedzi

mnie też się wydaje, że większość ludzi po prostu szuka akceptacji i bliskości. mnie ostatnio średnio wychodzą spotkania towarzyskie, ale ludzi słuchać nadal lubię. może by się wybrać do kawiarni? zastanawiam się, czy potrzebujemy jakiejś formuły spotkania - typu iść na film,żeby mieć o czym gadać czy po prostu zebrać chętnych na posiadówę i gadać o pierdołach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też się wydaje, że większość ludzi po prostu szuka akceptacji i bliskości. mnie ostatnio średnio wychodzą spotkania towarzyskie, ale ludzi słuchać nadal lubię. może by się wybrać do kawiarni? zastanawiam się, czy potrzebujemy jakiejś formuły spotkania - typu iść na film,żeby mieć o czym gadać czy po prostu zebrać chętnych na posiadówę i gadać o pierdołach.

 

Zależy od ilości chętnych na takie spotkanie. Lepiej posiedzieć w kawiarni małą grupką niż dużą, ale chyba najważniejsze są po prostu chęci do tego, żeby z kimś się spotkać i pozytywne nastawienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Jestem tutaj nowa, choć nerwicę znam już od ładnych paru lat.

Mam do Was pytanie, czy możecie mi kogoś polecić z ŚCPiE na Jeziorańskiego? Dzięki :)

A to nie jest tak, ze to oni przydzielają osobę na poczatek? ja tak miałam, chyba ew potem można zmienić terapeutę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Jestem tutaj nowa, choć nerwicę znam już od ładnych paru lat.

Mam do Was pytanie, czy możecie mi kogoś polecić z ŚCPiE na Jeziorańskiego? Dzięki :)

A to nie jest tak, ze to oni przydzielają osobę na poczatek? ja tak miałam, chyba ew potem można zmienić terapeutę

 

No właśnie niestety nie. W moim przypadku sama musiałam zdecydować do kogo chcę iść.

Przepraszam, że zapytam - wnioskuję po Twojej odpowiedzi, że uczęszczałaś tam - mogłabyś opisać swoje wrażenia, czy coś Ci pomogło? Jeżeli nie chcesz odpowiadać, zrozumiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki plan na spotkanie.

Miejsce: Galeria Echo, poziom +1, tam gdzie są stoliki przy kawiarniach i restauracjach

Data: 4 marzec (sobota), godz 12

Ktoś się wpisuje?

Może miejsce nienajlepsze, ale jak się nie uda to zawsze można iśc na zakupy. A ja się uda dograć spotkanie, ale rozmowa będzie słaba, to gębę można zapchać żarciem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×