Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrób coś dla siebie


Utyn

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na jednym z wykładów usłyszałam mądre zdanie: "każdego dnia zrób coś dla siebie".

Ostatni okres pandemii był wyzwaniem dla wielu osób, jednak ja postanowiłam ten czas kwarantanny poświęcić na wypunktowanie i realizację rzeczy, na które wcześniej nie miałam czasu lub tylko używałam tego argumentu jako wymówki. Poniżej wrzucam Wam kilka przykładów - może kogoś zainspiruję do działania:

1. Joga - nie byłam przekonana, że jest to coś dla mnie, jednak po pierwszych zajęciach w domu utwierdziłam się w przekonaniu, że to super sposób na ćwiczenia. W internecie jest mnóstwo darmowych filmików więc tak naprawdę potrzebny jest tylko koc lub mata

2. Gotowanie - z różnym skutkiem, ale przynajmniej wiem co mam na obiad i już nie faszeruję się chemią z gotowych produktów

3. Domowe spa - zrobiłam porządek w kosmetykach i postanowiłam, że już nie będę na nich oszczędzać. Postanowiłam ten czas spędzony w domu wykorzystać na testowanie różnych produktów, niestety moja skóra jest bardzo wybredna, dlatego musiałam zainwestować w kosmetyki o naprawdę super naturalnym składzie 🌱

4. Kursy - zaczęłam uczęszczać na darmowe kursy online i sama zdziwiłam się jak dużo ich jest dostępnych 😲

5. Paradoksalnie częściej rozmawiam z przyjaciółmi, głównie telefonicznie, bo często ciężko jest umówić wspólny termin na spotkanie. Ostatnio jeszcze więcej korzystam też z rozmów internetowych na kamerce 

 

To kilka z moich ostatnich umilaczy czasu. Jeśli jeszcze nie stosujecie tej taktyki to naprawdę polecam codziennie zrobić coś miłego dla siebie ☺️

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×