Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam nie smutaj, nikt Ci nie bronił także odpowiedzieć, wystarczy zacytować i zrobić to ponownie - nic trudnego, a może jak widać jednak tak, no cóż - wszystko przed Tobą :) To jest dział zabawy, także przepraszam, ale pozwól, że ja wybiorę jaka odpowiedź mnie będzie bawiła :) A co, wierszyk Ci miałem napisać literacki w odpowiedźi co do owieczki i wilczka? ;D To by Cie usatysfakcjonowało? Zresztą zobacz, widzisz ile byś odpowiedzi zblokowała swoją zwłoką? Wiesz ile użytkowników przez to się nie mogłoby bawić? Nie bądź taka samolubna :) Mniejsza... Tak się "odgryzłem", wiesz.. po prostu zrozum, że nie czytam Ci w myślach jak i każdemu użytkownikowi, i nie każdemu jestem w stanie zrobić "dobrze" swoją odpowiedzią. Ważne, żebym ja się bawił dobrze w tym dziale! I niech każdy ma takie podejście! Pozdrawiam! Peace!

 

 

"Jaka odpowiedź mnie będzie bawiła " no wiesz nie bądź samolubny..

Wierszyk - hmm... może po miesiącu ćwiczeń, mógłbyś... spokojowo wszystko przed Tobą .

Mnie usatysfakcjonować miałaby Twoja odpowiedź ? Hm, nie szukam takich płytkich satysfakcji.

Na odgryzanie się zazwyczaj odpowiadam, ale tylko raz.

Następny razem nie odpowiadaj za mnie , a za siebie , w zabawie czy nie. Peace !

 

 

 

Niebo- W oczach dostrzegamy często to co chcemy dostrzec.

 

 

 

Lekarstwo na rozczarowanie wg Ciebie to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ludzmi inteligentnymi z pasja majacymi cos do powiedzenia tak jak w ,,w drodze'': the only people for me are the mad ones, the ones who are mad to live, mad to talk, mad to be saved, desirous of everything at the same time, the ones who never yawn or say a commonplace thing, but burn, burn, burn, like fabulous yellow roman candles exploding like spiders across the stars and in the middle you see the blue centerlight pop and everybody goes "awww!"

 

ulubiony cytat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy

 

- coś szklanego - by swoją złość uciszyć trzaskiem pęknieć

- coś twardego - by ---- {{{------- uciszyć bólem ciała

- coś niewidzialnego - by ----}}}-- ulotnić w powietrze

 

A może lepiej byłoby się zrelaksować albo postarać się rozluźnić ?

 

 

 

 

Co Cię rozrdażniło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×