Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

sie zapisalam do klubu milosnikow filmu = chodze do kina co tydzien w kazdy jeden poniedzialek

 

polec jaki film

 

ed. alezes sie wtrynil dzeto no ja pierdziele i to jeszcze z takim zapytaniem.................................... idealnie by bylo gdybym byla zdrowa niczego wiecej nie oczekuje od zycia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam nie smutaj, nikt Ci nie bronił także odpowiedzieć, wystarczy zacytować i zrobić to ponownie - nic trudnego, a może jak widać jednak tak, no cóż - wszystko przed Tobą :) To jest dział zabawy, także przepraszam, ale pozwól, że ja wybiorę jaka odpowiedź mnie będzie bawiła :) A co, wierszyk Ci miałem napisać literacki w odpowiedźi co do owieczki i wilczka? ;D To by Cie usatysfakcjonowało? Zresztą zobacz, widzisz ile byś odpowiedzi zblokowała swoją zwłoką? Wiesz ile użytkowników przez to się nie mogłoby bawić? Nie bądź taka samolubna :) Mniejsza... Tak się "odgryzłem", wiesz.. po prostu zrozum, że nie czytam Ci w myślach jak i każdemu użytkownikowi, i nie każdemu jestem w stanie zrobić "dobrze" swoją odpowiedzią. Ważne, żebym ja się bawił dobrze w tym dziale! I niech każdy ma takie podejście! Pozdrawiam! Peace!

 

Czy masz wadę wzroku? Jeśli tak to jaką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótkowzroczonść

Dlaczego pedofili i innych zboczeńców się nie kastruje? Polski wymiar sprawiedliwości tak bardzo troszczy się o ich satysfakcję seksualną - kosztem dzieci i kobiet? Dlaczego ucięcie ręki lub nogi,rwanie zębów jak rzodkiewkę nazywa się leczeniem, tak samo wycięcie jajników, czy piersi, a kastrację pedofila traktuje się jako okaleczanie go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×